Різниця між Айпад (iPad) і планшетом

Різниця між Айпад (iPad) і планшетом

Кількість виробляються і продаються планшетів неухильно зростає, тому споживач іноді просто втрачається в розмаїтті. І якщо більшість пристроїв між собою схожі, то планшет від Apple коштує настільки особняком, що виділяється в окрему категорію - Айпад, по суті залишаючись планшетом.

Планшетні комп'ютери - безклавіатурним мобільні пристрої з сенсорним екраном з діагоналлю від 7 дюймів, призначені для виконання стандартних завдань і серфінгу в мережі Інтернет. Введення інформації здійснюється за допомогою віртуальної клавіатури. Більшість планшетних комп'ютерів управляються операційними системами, створеними спеціально для цього виду пристроїв.

iPad, або Айпад - планшетний комп'ютер, створений корпорацією Apple. На сьогоднішній день вважається одним із самих популярних пристроїв такого роду, а також часто приймається за еталонний варіант.

Якщо принципово Айпад від планшетів інших виробників не відрізняється, то в деталях відмінностей безліч. Так, Айпад володіють внутрішньою пам'яттю 16/32/64 Гб в залежності від моделі, і не мають можливості її розширення за допомогою карт. Також відсутні інтерфейси підключення usb-периферії і hdmi.

Екран у Айпад за замовчуванням краще, ніж у планшетів-конкурентів. Передача кольору якісна, пикселизация відсутня, шрифти і обведення чіткі й рівні. Дисплей в будь-якої моделі закритий загартованим склом, сенсор ємнісний. У планшетів дешевих можна зустріти і резистивні екрани.

Айпад Неможливо зарядити телефон від usb-портів комп'ютера (якщо бути зовсім точним, то він заряджається, але дуже повільно і лише коли перебуває в сплячому режимі, коли комп'ютер увімкнений і не перебуває в сплячому режимі). Єдиний роз'єм для підключення кабелю - пропіетарний. Обмінюватися файлами з іншими пристроями Айпад може виключно через фірмовий додаток iTunes.

Айпад управляються фірмовою операційною системою iOS, тоді як інші планшети - переважно Android і Windows. Apple створює спільно зі сторонніми розробниками безліч додатків для iOS, які доступні в магазині App Store. Завантажити та встановити стороннє додаток, що не авторизоване "яблучниками", не можна.

Найсильніше розчарування чекає любителів онлайн-розваг. Особливість Айпад така, що апаратна складова не підтримує флеш, тому перегляд відео і флеш-ігри в браузері неможливі. З огляду на, що платформи планшетів на Android таких проблем не відчувають, можна вважати Айпад щодо розважального серфінгу поступився лідерські позиції.

Крім додатків, для Айпад створюється безліч оригінальних аксесуарів, які дозволяють перетворити планшет в медійний центр. Планшети ж інших виробників більш універсальні.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Айпад не має можливості розширити пам'ять, а також інтерфейсів для підключення периферії.
  2. Екран Айпад створений на основі матриці високої якості і прикритий загартованим склом.
  3. Айпад погано пристосований для зарядки від комп'ютера.
  4. Айпад не може обмінюватися файлами безпосередньо зі стороннім пристроєм.
  5. Айпад конструктор iOS, створеної спеціально для нього.
  6. Айпад не підтримує відтворення флеш.
  7. Для Айпад випускається безліч аксесуарів.