Різниця між iPad і iPhone

Різниця між iPad і iPhone

В принципі, всі пристрої з яблучком Apple на корпусі схожі в непрямому призначення: підкреслюють статус і платоспроможність власника. Для створення іміджу різниця між iPad і iPhone мінімальна. Однак за фактом складно уявити людину, що вибирає між Айпад і айфоном. Це різні типи пристроїв, орієнтовані на різні завдання. Якщо ж їх коло, окреслене користувачем, чіткий, то відмінності між планшетом і смартфоном можуть стати основою для переваги.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPad - інтернет-планшет, створений корпорацією Apple, поданий оновлюваних модельним рядом. Актуальні моделі працюють під управлінням операційної системи iOS.

iPhone - смартфон від Apple, який об'єднує функціональність комунікатора, телефону і планшета в компактному корпусі. На сьогоднішній день випускаються моделі працюють під управлінням iOS.

до змісту ↑

Порівняння

На вітрині в першу чергу впадає в очі різниця між габаритами пристроїв. Айпад значно більші айфонів: девайс з діагоналлю 9, 7 дюйма в кишеню не покладеш. iPhone же, в залежності від моделі, екранами володіє скромними, всього 3, 5-4 дюйма. Відповідно, мультимедійний функціонал його обмежений комфортом користувача при перегляді відео і графіки, серфінгу в інтернеті, читанні і наборі тексту.Айпад, завдяки розмірам екрану, позиціонується як повноцінна заміна ноутбука і нетбука.

Якщо розміри екрану до уваги не брати, то функціональність і Айпад, і айфона, особливо в нових поколіннях, дуже подібна. Ресурсомісткі програми для iOS в обох випадках підтримуються апаратно, незважаючи на те, що тактові частоти процесорів в айпадах вище, і продуктивність в тестах може значно відрізнятися. У перших поколіннях айфонів використовувалися процесори Samsung, Айпад же забезпечуються процесорами власного виробництва Apple. Флеш-пам'ять в модельному ряду iPad досягає 128 Гб, тоді як iPhone обмежується 64 Гб.

Саме принципово важлива відмінність айфона від Айпад - неможливість використовувати останній в якості мобільного телефону в мережах GSM. У деяких модифікаціях iPad має модуль 3G, що дає можливість підключення до мережі Інтернет через операторів мобільного зв'язку, однак голосові дзвінки та SMS традиційним способом відправити з планшета можна.

Айпад, хоч і забезпечений двома типами камер, в останньому поколінні (стаття актуальна на червень 2013р.) Поступився можливість якісної зйомки айфону: 5 Мп проти 8 Мп основного модуля і 0, 3 Мп проти 1, 2 Мп фронтальних камер. У iPhone в наборі комунікаційних інтерфейсів є USB 2. 0, тоді як iPad підтримує таке підключення тільки за допомогою додаткових аксесуарів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. iPad більше за розмірами - діагональ екрану 9, 7 дюйма проти максимум 4 дюймів iPhone.
  2. iPad краще адаптований під виконання мультимедійних завдань.
  3. iPhone працює в мережах GSM і виконує функції мобільного телефону.
  4. iPad демонструє більш високу продуктивність.
  5. Максимальна комплектація iPad допускає 128 Гб флеш-пам'яті.
  6. Останнє покоління iPhone забезпечено камерами більш високою роздільною здатністю.
  7. У iPad немає інтерфейсу USB 2. 0.