Різниця між iPad Air і iPad Air 2

Різниця між iPad Air і iPad Air 2

16 жовтня 2014 року компанія Apple в Купертіно представила оновлені планшети iPad Air 2 і iPad mini 3. "Яблучні" планшети не змінилися в плані дизайну, але знайшли нові технічні характеристики. Так модель iPad Air 2 отримала новий 64-бітний процесор, покращену камеру і підтримку інтерфейсу Wi-Fi 802. 11ac. Крім того, планшет обзавівся сканером відбитка пальця Touch ID нового покоління і новою версією золотистого кольору. Але чим відрізняється iPad Air від iPad Air 2?

Зміст статті

  • "Залізна" начинка
  • Тонкий корпус
  • Нова 8-мегапіксельна камера
  • Нове покриття дисплея
  • Touch ID і нові інтерфейси
  • Стартова ціна

"Залізна" начинка

Планшет "Air 2" отримала абсолютно новий 64-бітний процесор виробництва Apple з маркуванням A8X, що працює на частоті 1, 4 ГГц. Нагадаємо, що iPhone 6 і 6 Plus оснащуються звичайним Apple A8. У парі A8X трудиться співпроцесор M8 для обробки рухів, а за відеографіки відповідає чіп PowerVR G6430. Графіка другого "повітряного" iPad в два з половиною рази продуктивніше чіпа, встановленого в перше покоління iPad Air. Що стосується процесора, то A8X могутніше A7 на 40%.

натисніть на картинку для збільшення

На презентації Apple порівняла графіку і процесори з першим поколінням iPad. Виявилося, що поточний процесор A8X в 12 разів швидше обробляє інформацію, ніж процесор першого iPad, а його графіка в 120 разів продуктивніше.

натисніть на картинку для збільшення

На жаль, але "другий" Air не продаватиметься з версії з 32 гігабайтами пам'яті, як це було з першим поколінням iPad Air.Доступні лише версії з 16, 64 і 128 ГБ вбудованої пам'яті.

до змісту ↑

Тонкий корпус

Apple iPad Air 2 знову став найтоншим планшетом в світі з товщиною всього лише 6. 1 міліметра. Різниця між iPad Air і iPad Air 2 в товщині становить 1. 4 мм. Що стосується ширини і висоти корпусу, то вони залишилися незмінними: 240х169. 5 мм, а от вага знизився на 31 грам. У плані дизайну iPad "шостого" покоління практично не змінився, але з'явився новий модний колір корпусу - золотистий. Злегка змінилися кнопки на торцях планшета, і зник важіль перемикання автоматичного повороту екрану.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Нова 8-мегапіксельна камера

Крім тонкого корпусу і поліпшеного "заліза" в новому iPad з'явився 8-мегапіксельний модуль камери iSight з f / 2. 4. За якістю знімків даний модуль можна порівняти з камерою iPhone 5. Нагадаємо, що в першому поколінні Air був встановлений п'ятимегапіксельний фотомодуль.

натисніть на картинку для збільшення

Камера "Air 2" навчилася знімати відео з частотою 120 к / с (уповільнене відео), а також відео в якості Full HD. Крім того, доступна серійна зйомка і створення 43-мегапіксельною панорами. Фронтальний модуль FaceTime HD залишився колишнім - 1. 2 мегапікселя з можливістю зйомки HD-відео.

до змісту ↑

Нове покриття дисплея

Сенсорний екран планшета залишився без змін: все ті ж 9. 7 дюйма дисплея Retina при вирішенні в 2048х1536 пікселів. Але основна відмінність iPad Air від iPad Air 2 полягає в тому, що Apple використовувала нове ламіноване покриття, яке виключає повітряний прошарок між сенсором і склом, і робить планшет тонше на підлогу міліметра.

натисніть на картинку для збільшення

Особливе покриття антивідблиску, вперше представлене на iPhone 6, дозволяє користувачеві краще сприймати картинку з екрану в сонячну погоду.

до змісту ↑

Touch ID і нові інтерфейси

Представлені у вересні 2014 року смартфони iPhone 6/6 Plus, оснащуються сканером відбитка пальця нового покоління. iPad Air 2 не залишився без уваги: ​​замість механічної кнопки "Home" з'явився дактилоскопічний сканер Touch ID другого покоління. У попередньому Air подібного сканера не було.

натисніть на картинку для збільшення

Крім того, в iPad 6-го покоління вбудований Wi-Fi чіп стандарту 802. 11a / c з MIMO, з яким передача даних здійснюється набагато швидше.

до змісту ↑

Стартова ціна

Новинка від Apple на старті буде коштувати помітно дорожче, ніж "Air" першого покоління. У минулому році 16-гігабайтна версія iPad Air коштувала 20 тисяч рублів. Вартість нового планшета з тим же об'ємом пам'яті складе 25 тисяч рублів.

натисніть на картинку для збільшення

В результаті за оновлене залізо, тонкий корпус, Touch ID і нові інтерфейси вітчизняним користувачам доведеться розщедритися ще на 5 тисяч рублів. Порівняльна таблиця двох "повітряних" iPad представлена ​​нижче:

натисніть на картинку для збільшення