Різниця між грипом і ангіною

Різниця між грипом і ангіною

Осінньо-весняний період характеризується сльотою і сумній погодою. У цей час наш імунітет слабшає, ми відчуваємо втому і можемо легко "підчепити" різні захворювання. Найбільш поширеними вважаються грип і ангіна, а тому сьогодні ми спробуємо розібратися, в чому ж різниця між двома цими поняттями.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Грип - це гостре вірусне захворювання. Його симптомами є висока температура, головний біль, кашель, дискомфорт у грудній клітці. Підвищення температури при грипі може тривати кілька днів, при цьому воно супроводжується болями в м'язах, втомою і слабкістю. На сьогоднішній день відомо більше ста вірусів грипу, а нові штами цього вірусу з'являються кожні кілька років.

Ангіна - це інфекційне захворювання вірусної етіології. У неї є друга назва - гострий тонзиліт, що позначає запалення мигдалин. Хвороба розвивається на тлі інфекцій, що потрапили в організм ззовні, і від своїх власних бактерій. Збудником цього захворювання найчастіше стають хвороботворні віруси, бактерії і грибки. Дуже часто причиною ангіни є бактерія гемолитического стрептокока, стафілокока або грамнегативнихмікроорганізмів.

до змісту ↑

Порівняння

Ангіна характеризується різким підйомом температури, сухістю і першіння в горлі, нездужанням.Внаслідок купірування мигдалин мікроорганізмами збільшуються лімфатичні вузли, що супроводжується хворобливими відчуттями і підвищенням температури. Лікування ангіни, на відміну від грипу, вимагає використання антибіотиків і спостереження лікаря.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Грип - це вірусне захворювання, ангіна - бактеріальне.
  2. Грип характеризується загальним нездужанням організму, ангіна - це інфекційний процес в мигдалинах.
  3. Для лікування грипу використовуються противірусні засоби, для лікування ангіни - антибіотики.