Різниця між Хургада і Шарм-ель-Шейхом

Різниця між Хургада і Шарм-ель-Шейхом

Єгипет - одне з найпопулярніших напрямків відпочинку російськомовного мандрівника. Хургада і Шарм-ель-Шейх є курортами, які найчастіше пропонуються туристам менеджерами агентств. Вдале розташування обох міст, фірмовий all inclusive і налагоджений транспортний потік зі схожою ціновою політикою вельми спростили роботу туроператорів. А ось звичайному мандрівникові, який планує поїздку в Єгипет, нелегко вибрати оптимальне місце для відпочинку. Куди ж відправитися? Хургада або Шарм-ель-Шейх? Яка між ними різниця? Де буде краще і цікавіше?

Зміст статті

  • Курорти
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Курорти

Хургада - це курортне місто, розташований на західному березі материкової частини Африки між Червоним морем і Аравійської пустелею. Від столиці - Каїра - він відділений відстанню в 500 км. Курорт Хургада - це 40 км пляжів, які розходяться від історичного центру Дахар в південному і північному напрямку. Паралельно пляжам тягнеться лінія готелів, переважно чотирьох- і п'ятизіркових.

Шарм-ель-Шейх - це курортне місто. Він розташований на самій південній околиці Синайського півострова. Омивається водами затоки Акаба, що належить Червоного моря. Шарм-ель-Шейх витягнуть уздовж Акабского затоки на відстань в 30 км. Зростання курорту в сторони обмежений заповідниками, тому нові готелі тут будують на 2-й і 3-й лінії.

до змісту ↑

Порівняння

Головне питання, яке хвилює туристів крім ціни, категорії готелю і сервісів, належних йому за сплачені гроші, - це погода і екскурсійна програма, доступна йому і його родині на місці відпочинку.

Хургада

Клімат Хургади в підручниках географії іменується тропічним. Це означає, що над містом панує тропічна повітряна маса - спекотна і суха. Опади тут бувають вкрай рідко. Якщо ви їх застанете, то вважайте, що ви побачили явище схоже на появу комети Галлея або народженню у вашої кішки двоголового кошеняти. Влітку середня температура на курорті дорівнює + 32 ° C, максимальна - + 43 ° C. Середня температура зими дорівнює + 16 ° C, мінімальна - +4, 5 ° C. Море є для купання протягом усього року, крім грудня-січня-лютого. Хоча моржам в Червоному морі робити нічого.

Клімат Шарм-ель-Шейха також вважається тропічним: він сухий і спекотний. Середня температура літа тут дорівнює + 30 ° C, максимальна - + 50 ° C. Взимку температура не опускається нижче + 13 ° C. Температура водних мас в районі цього курорту не падає нижче значення + 22 ° C, а влітку вода в морі прогрівається до + 29 ° C. Тому займатися талассотерапией в Шарм-ель-Шейху можна протягом усього року. Опади тут так само рідкісні, як і в районі Хургади.

Шарм-ель-Шейх

Все пам'ятки Хургади зосереджені в історичному центрі - в Дахар. До них відноситься коптська церква, міський акваріум і мечеть Абдульхасана Ельшазі. У порту побудований розважальний комплекс "Нью-Марина" з атракціонами, яхтовим причалом і стилізованими ресторанами. У південній частині курорту зведений театр-палац типу "Діснейленд". У ньому розігруються вистави на теми єгипетських міфів та історій з життя фараонів.

Основний напрямок екскурсій, доступних з Хургади, - це знамениті "комори фараонів" Гізи, Хавара, Абу-Сімбелі, "місто мертвих" Луксор, Фаюм, а також бальнеологічні центри Сафага і Крокоділлополь.

Екскурсії з Шарм-ель-Шейха - це пересування в межах Синайського півострова з можливістю відвідати Ізраїль і Йорданію. Туристам пропонуються наступні маршрути: на гору Мойсея і в храм Святої Катерини, в бедуїнські селища Дахаб і Нувейба, в ізраїльський Ейлат, в йорданську Петру, на коралові рифи острова Тиран, в заповідники Рас-Мохаммед і Набк.

На кожному курорті є кілька аквапарків і створені всі умови для заняття активними і пасивними видами відпочинку, пов'язаними з водою.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Обидва курорту мають різний географічне положення. Хургада - це материкова Африка. Шарм-ель-Шейх розташований на Синайському півострові. Хургада знаходиться південніше, ніж Шарм-ель-Шейх.
  2. Температура повітря та морської води вище в Шарм-ель-Шейху, тому тут можна купатися навіть взимку, на відміну від Хургади.
  3. Різна екскурсійна програма: на відпочинку в Хургаді вам будуть доступні піраміди - символ країни. З Шарм-ель-Шейха туристів до пірамід практично не возять, але їм відкрита дорога до християнських цінностей, розташованим на території двох сусідніх країн.