Різниця між готелем і мотелем

Різниця між готелем і мотелем

Завзяті мандрівники не з чуток знають, що головне для туриста - добре виспатися, тоді навіть тривалий огляд визначних пам'яток не буде втомливим, а вражень від поїздки буде набагато більше. Існує кілька варіантів відпочинку: в готелі, хостелі, готелі або мотелі. Готель відома всім ще з радянських часів, і сьогодні ідентична готелю, хостел - ідеальний варіант для молодіжного відпочинку, де комфорт і затишок не мають великого значення, і, нарешті, існує варіант розміщення в готелі та мотелі, які часто, в зв'язку з назвою, плутають. Але, тим не менше, певні відмінності між готелями і мотелями є.

Зміст статті

  • Історія
  • Розташування та сервіс
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Історія

Заїжджі двори, де втомленому подорожньому надавався нічліг і нехитру вечерю, існували ще в середні століття. Найчастіше вони розташовувалися у великих містах або на розвилках доріг. Чим більше ставало мандрівників, тим швидше розвивалася готельна мережа. Сьогодні готелі є в кожному місті чи курортній зоні. Щоб легше було їх класифікувати, була введена система "зірок" від однієї до п'яти, які присвоюються готелю в залежності від рівня обслуговування.

Мотель - досить молоде заклад. У 20-і роки XX століття в зв'язку з зростанням числа подорожуючих на особистому автомобілі, уздовж доріг стали будується невеликі готелі, іменовані мотелями. Назва походить від "motorhotel".

до змісту ↑

Розташування та сервіс

Готелі - це будівлі, що має спеціально обладнані кімнати для тимчасового проживання. Розташовуються готелі на курортах, а також в межах міста. Зупинитися там можна як на ніч, так і на тривалий термін. Сервіс в готелях може бути різноманітним, залежно від кількості присвоєних готелю зірок. І якщо в готелі з однією зіркою вам, в кращому випадку, запропонують прибирання номера зі сніданком, то в готелі п'ятизірковому до послуг туристів спа-процедури, тренажерні зали, басейни і різноманітні розваги.

Готель

Мотелі розташовуються уздовж жвавої траси. Їх принцип - мінімалізм і зручність. Вхід в номер здійснюється з вулиці, де є стоянка для автомобілів. У номерах мінімум меблів, а персонал мотелю може запропонувати вам хіба що легкий сніданок.

Мотель до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Історія готелів налічує кілька сотень років, а мотелі з'явилися тільки в першій половині двадцятого століття.
  2. Готелі мають певну класифікацію (зірки), мотелі - немає.
  3. Готелі розташовуються в містах та курортних зонах, мотелі ж уздовж трас.
  4. Послуги в готелях різноманітні, тоді як в мотелях зведені до мінімуму.
  5. В готелях зупиняються на тривалий термін, а проживання в мотелях розраховане на день-два.