Різниця між gPS і GPRS

Різниця між GPS і GPRS

І знову в центрі нашого з вами уваги опинилася тема схожих, а тому заплутаних абревіатур і хитромудрих скорочень. Тепер вам належить дізнатися, в чому полягає різниця між GPS і GPRS. Хоч абревіатури звучать схоже, насправді це абсолютно різні речі.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

GPS - глобальна система позиціонування. Якщо говорити більш звичною мовою, віртуальна карта з функцією визначення місця розташування. Поточне положення визначається з точністю до 6 метрів за допомогою супутників, що обертаються на навколоземній орбіті.

GPRS - надбудова над технологією GSM, що використовується для пакетної передачі даних. З точки зору спектру послуг, що надаються мобільними операторами, - для доступу до мережі інтернет.

до змісту ↑

Порівняння

Система GPS застосовується для визначення місця розташування. Спочатку вона використовувалася збройними силами Сполучених Штатів, але згодом "перекочувала" з областей військового застосування в розряд загальнодоступних технологій.

GPRS же використовується для передачі даних і не має відношення до технологій геопозиционирования. Тобто в разі з настільки схожими за вимовою термінами спостерігається повне відмінність принципів їх дії і сфер застосування.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. GPS - це система визначення місцеположення, система геолокації.GPRS - технологія передачі даних, яка використовується для доступу до мережі інтернет.