Різниця між Флемоксин Солютаб і Флемоклав Солютаб

Різниця між Флемоксин Солютаб і Флемоклав Солютаб

Кожна зима зустрічає жителів Європи сплеском респіраторних інфекцій, і це зовсім не дивно. Катання на санках і на лижах, ігри на свіжому повітрі - все це звичайно сприяє зміцненню здоров'я, але аж ніяк не виключає розвиток інфекційних вірусних захворювань в результаті загального переохолодження організму. Похід в поліклініку часто закінчується призначенням антибіотиків, але фармацевтичні мережі часто пропонують нам замінити один препарат іншим.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Флемоксин Солютаб - це антибактеріальний препарат широкого спектра дії, активно діючою речовиною в ньому є амоксицилін тригідрат (бета-лактамні антибактеріальний засіб з розряду напівсинтетичних пеніцилінів). Препарат ефективний відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій, і в деякій мірі має бактерицидні властивості щодо кишкових інфекцій.

Флемоксин Солютаб

Флемоклав Солютаб - це також антибактеріальний препарат широкого спектра дії, являє собою комбінований засіб амоксіціклін і клавуланової кислоти. Амоксіціклін, що входить до складу препарату, має бактерицидну активність, а клавуланова кислота підсилює його вплив і розширює спектр його дій, утворюючи стабільний комплекс з ферментом.Саме цим фактом обумовлена ​​ціна на препарат, яка може бути вдвічі більше, ніж на Флемоксин Солютаб.

Флемоклав Солютаб до змісту ↑

Порівняння

До складу обох препаратів входить активна діюча речовина амоксицилін, яке відноситься до розряду антибіотиків з широким спектром дії, до розряду пеніцилінів. Цей препарат активно використовується у вітчизняній медицині для лікування інфекційних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, а також багатьох інших захворювань, викликаних бактеріальною інфекцією. До складу препарату Флемоклав Солютаб входить ще й клавулановая кислота, яка підсилює вплив амоксіціклін і значно розширює спектр його дії.

Флемоксин Солютаб і Флемоклав Солютаб використовуються для лікування інфекційно-запальних захворювань ЛОР-органів (фарингіти, отити, тонзиліти, синусити), нижніх дихальних шляхів (гострих і хронічних бронхітів, пневмонії), інфекційних процесів шкіри, м'яких тканин, суглобів і кісток (в тому числі остеомієліту), гінекологічних інфекцій та інфекцій сечовидільної системи.

Лікарська форма Солютаб (розчинні таблетки) - це одна з лікарських форм, яка забезпечує майже стовідсоткове всмоктування препарату і миттєву абсорбцію в шлунково-кишковому тракті. Активна речовина в обох препаратах полягає в кислотостійкі мікросфери, які дозволяють досягти зони максимального всмоктування в первісному вигляді. Цей факт гарантує досить високу ефективність препарату.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Флемоксин Солютаб має одне активна речовина - амоксіціклін, до складу Флемоклава Солютаб входить два активних речовини - амоксіціклін і клавуланова кислота.
  2. Флемоклав Солютаб за рахунок другого активного компонента (клавулановоїкислоти) має більшу активність і більш широким спектром дії.
  3. Флемоклав Солютаб варто в 2-2, 5 рази дорожче, ніж Флемоксин Солютаб.