Різниця між фітнес-аеробікою і спортивною аеробікою

Різниця між фітнес-аеробікою і спортивною аеробікою

Сучасний світ кишить небезпеками різного роду. Вода забруднена, продукти генетично модифіковані, а в повітрі замість кисню суспензія вихлопних газів. Однак фахівці стверджують, що не все так сумно. Існує безвідмовний спосіб підтримувати своє здоров'я на належному рівні, і цей спосіб - рух. При цьому варіацій на цю тему безліч. Це і танці, і лижі, і біг, і аеробіка. За деякими міркувань аеробіка дуже популярна зараз - ще б пак, відвідуючи заняття, можна знайти нових друзів, послухати приємну музику. Тільки потрібно визначитися яка саме аеробіка: спортивна або фітнес-аеробіка підходить саме Вам, адже вони суттєво відрізняються одна від одної.

Будь-яка аеробіка - це комплекс вправ під музику, в якому ставка робиться на ритм і рух. Фітнес-аеробіка визнана нелегким видом спорту, який, однак, естетично красивий. Це суміш спортивної та оздоровчої аеробіки, з'явилася вона порівняно недавно. Інша назва фітнес-аеробіки - спортивно-оздоровча аеробіка. Скорочена назва - фітнес.Спортивна же аеробіка відрізняється більш складною координацією рухів, вона увібрала в себе більше спортивної гімнастики, ніж фітнес-аеробіка.

Спортивна аеробіка відрізняється від фітнес-аеробіки набором вправ і елементів - наприклад, віджимання присутні тільки в першій. Самі назви обох видів аеробіки говорять за себе - спорт це щось більш професійне і складне, ніж фітнес, адже фітнес - це хороший стан фізичної підготовки людини, тонус.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Спортивна аеробіка з'явилася раніше фітнес-аеробіки.
  2. Фітнес-аеробіка є комбінацією спортивної та оздоровчої аеробіки.
  3. Спортивна аеробіка обходить фітнес-аеробіку за складністю елементів і вимагається координації.
  4. Набір елементів, що становлять фітнес-аеробіку і спортивну аеробіку, відрізняється.