Різниця між кіно і фільмом

Різниця між кіно і фільмом

Всі ми любимо дивитися фільми. Одні вважають за краще комедії, другі - бойовики, треті - мелодрами. У розумінні багатьох людей слова "кіно" і "фільм" є синонімами і активно використовуються в повсякденному житті. Однак між ними існують помітні відмінності, про які ми поговоримо трохи нижче.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Кіно - скорочена назва кіномистецтва, кінотеатру чи кінематографії, що використовується в розмовній мові.

Фільм - твір сучасного образотворчого мистецтва, що створюється за допомогою рухомих зображень.

до змісту ↑

Порівняння

Кіно - це справжнє мистецтво, сформувало образ XX століття. Це досить широке, глобальне поняття, яке включає в себе безліч складових. Воно являє собою скорочення від таких складені слів, як кіномистецтво, кінематограф, кінотеатр, кінофільм - тобто даним терміном може позначатися будь-яке з цих понять. Вищезгаданий прийом скорочення використовується в основному в розмовній мові для полегшення сприйняття інформації. Фільм же має більш конкретне визначення, під яким мається на увазі окремий шедевр кіномистецтва, що складається з пов'язаних між собою загальним сюжетом, що рухаються. Як правило, його складовою частиною служить звуковий супровід.

В Росії на початку XX століття слово "фільм" вживалося в жіночому роді ( "фільму") і крім звичного для нас визначення позначало ще й кіноплівку. На сьогоднішній день перегляд фільмів вважається невід'ємним елементом нашої культури, способом відпочинку та невимушеного проведення часу, методом самовдосконалення і отримання нової інформації. Актори і герої популярних фільмів найчастіше стають широко впізнаваними. Сучасні кінотеатри, скорочено іменовані "кіно", призначені для групового перегляду творів кіноіндустрії. Звичайний сеанс триває близько півтора-двох годин. Подивитися будь-який фільм в домашніх умовах також не складе особливих труднощів, адже Всесвітня павутина надає нам масу унікальних можливостей.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Кіно є широким поняттям, що включає в себе безліч складових. Слово "фільм" має лише єдину інтерпретацію.
  2. Кіно - скорочений варіант, утворений від складені слів "кіномистецтво", "кінофільм", "кінотеатр", "кінематограф". Фільм - окремий шедевр кіномистецтва, що складається з пов'язаних між собою загальним сюжетом, що рухаються.
  3. "Кіно" часто служить розмовною аналогом фільму.