Відмінність самки хом'яка від самця

Відмінність самки хом'яка від самця

Хом'як - досить поширена домашня тварина. По-перше, вони невибагливі. По-друге, вони коштують недорого, завести хом'яка може кожен. По-третє, вони не займають багато місця в квартирі і не шумлять, на відміну від папуг або котів навесні. Всі хом'яки однаково милі і пухнасті, проте характер звірка може відрізнятися в залежності від статі. До того ж, непогано б знати стать вашого вихованця для того, щоб не назвати хом'яка-хлопчика "Соня", а дівчинку-хом'яка "перекид".

Можна повірити на слово продавцям зоомагазину або заводчикам гризунів і не визначати стать самим. Але бувають прикрі помилки, які можуть трапитися з кожним. Довіряй але перевіряй! Якщо тварина вже не маленьке, можна спробувати прищепити соски. У самочок їх вісім, по одному на передбачуваного дитинчати, якого вона буде годувати. Природно, самцеві таку кількість сосків просто ні до чого. Якщо ж тварина ще є дитинчам, визначити стать буде важче. Так як по окрасу, зовнішнім виглядом, формою мордочки і всьому подібного підлогу у гризунів не визначається. Винятком є ​​джунгарські хом'яки, у яких шерсть на тілі довше в разі, якщо це самець. Найбільш вірогідно це можна зробити, подивившись на статеві органи хом'яка.У віці тварини від одного місяця це вже цілком посильне завдання. Для цього його перевертають животом догори і дивляться на розташування статевих органів. Якщо анальний і сечовипускальний отвір розташовані дуже близько один до одного, то перед нами самка. Якщо ж вони знаходяться в деякому віддаленні один від одного, то в нашій руці самець. Також самці в цьому місці більш пухнасті, ніж самки.

Вважається, що самці хом'яків більш спокійні і доброзичливі, ніж самки. Однак це лише загальне спостереження, яка не становить прописну істину.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Самки джунгарского хом'яка не мають такої довгої шерсті, як у самців
  2. Для хом'яків взагалі характерно візуальна відмінність розташування статевих і виводять органів: у самок обидва отвори розташовані майже впритул, а у самців є відстані між ними
  3. Низ живота у самок майже не прикритий хутром, на відміну від самців
  4. Самки маю тенденцію розвинути більш неспокійний характер, ніж самці
  5. у самців хом'яка 2 соска, а у самочок два ряди по 4 - всього 8 сосків.