Різниця між витяжкою і воздухоочистителем

Різниця між витяжкою і воздухоочистителем

Ми завжди турбуємося про чистоту свого будинку, своєчасно роблячи прибирання і провітрюючи кімнати. Але постійно відкриті вікна, особливо в холодну пору року, користі не принесуть. Очистити повітря в кімнаті нескладно і за допомогою спеціальних приладів: витяжки та фільтра повітря. Вони багато в чому відрізняються один від одного і призначені для роботи в різних кімнатах, тому так важливо не помилитися, вибираючи потрібне для вас пристрій.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Витяжка - електроприлад, який використовується для очищення повітря на кухні.

Повітряочищувач - електроприлад, який використовується для очищення повітря в будинку / квартирі, офісі, готелі.

до змісту ↑

Порівняння

Витяжка може працювати у витяжному і рециркуляційно режимах. Перший полягає у видаленні забрудненого повітря з приміщення через вентиляцію або отвір в стіні. Другий спосіб передбачає очищення повітря через фільтри (жироулавливающий і вугільний).

Витяжка BACKER KH60

Повітряочищувач працює тільки в режимі рециркуляції. Він представлений великою кількістю видів, ніж витяжка. Очищувач повітря може бути фотокаталитический, з вугільним, електро- і HEPA-фільтром, іонізатор, озонатор, мийка повітря, зволожувач.

Воздухоочиститель DELONGHI AC75

Спосіб установки у витяжки складніше, так як необхідно робити отвір в стіні або підключати прилад до вентиляції.Навіть витяжку, яка працює в рециркуляційно режимі, потрібно закріпити на стіні. Очисник повітря достатньо поставити на вбрання заздалегідь місце і включити в електромережу.

Витяжки призначені для кухні. Вони встановлюються над плитою і очищають кімнату від запахів підготовлюваної їжі, пара, диму, жиру і кіптяви. Очищувач повітря може стояти в будь-якій кімнаті.

Повітряочищувач дуже мобільний. Ви легко можете перенести його в будь-яку кімнату. Також існують компактні очищувачі повітря для автомобіля і холодильника.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Витяжка працює в витяжному і рециркуляційно режимах. Очисник повітря - тільки в рециркуляційно.
  2. Видів воздухоочистителей дуже багато: це і очисники зі знімними фільтрами, і мийки повітря, і зволожувачі, і іонізатори, і озонатори. Є очищувачі повітря для автомобіля і холодильника.
  3. Витяжка - пристрій, який використовується на кухні. Очисник повітря може застосовуватися в будь-якій кімнаті будинку / квартири, а також в офісі і готелі.
  4. Витяжку встановити складніше, ніж очисник повітря.
  5. Повітряочищувач мобільний, його можна легко переставити в потрібне вам місце.