Різниця між дорогою косметикою і дешевої

Різниця між дорогою косметикою і дешевої

І дорогу, і дешеву косметику об'єднує одне: натуральних на всі 100% косметичних засобів не буває, вміст хімічних консервантів присутній у всьому. Повністю натуральний засіб може зберігатися лише кілька діб, навіть в холодильнику. Тоді постає питання: в чому різниця між дорогою косметикою і дешевої? За розкручену марку, де частина вартості припадає на розкішну упаковку, доведеться заплатити значно дорожче. Світила пластичної хірургії стверджують, що жінки останнім часом все частіше користуються їх послугами, оскільки жоден вид крему, навіть дуже дорогого, не здатний повернути молодість, як не намагаються переконати в цьому виробники.

Зміст статті

  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Порівняння

Багато жінок вважають, що дорожнеча косметичних препаратів обумовлена ​​виключно красивою упаковкою і рекламою. Але це помилкова думка. При виробництві дорогих засобів використовуються якісні компоненти, які відповідно мають велику вартість. Як правило, це натуральні масла, рослинні екстракти і вітаміни. Вони замінюють хімічні елементи і парабени, присутні в деяких дешевих аналогах. Тому дорога косметика рідше викликає алергію і роздратування.

У той же час не завжди дешевше значить гірше.Більш низька вартість продукції зовсім не обов'язково говорить про погану якість товару. Але є й інші чинники, що визначають відміну дорогої косметики від дешевої.

Фахівці твердять, що доступна багатьом за ціною косметика, особливо вітчизняного виробництва, може бути якісною. У складі "наших" продуктів теж присутні натуральні компоненти. Але виробник не вкладає додаткові кошти в розробку нових формул, транспортування і упаковку своєї продукції, і це те, чим відрізняється дорога косметика від дешевої в першу чергу. Вишуканий флакончик, зовні дорога баночка, золота кришечка - так виглядає товар високої вартості. А дешевий - задовольняється пластмасовою коробочкою або тюбиком з запаяним кінцем. Але, як не дивно, засіб в такій упаковці довше зберігає свої якості, не дивлячись на дешевизну.

На виготовлення дорогої косметики виробник витрачає більше часу, зусиль і фінансів. Намагається поліпшити її консистенцію, щоб нанесення на шкіру викликало у покупців лише позитивні емоції. Саме тому у багатьох жінок з'являється впевненість в ефективності таких засобів, хоча наукового підтвердження того, що весь перелік містяться в дорогої продукції компонентів (колаген, вітаміни, гормони і т. Д.) По-справжньому ефективно впливає на шкіру, не існує.

Віддаючи перевагу дорогій косметиці, потрібно врахувати ще й те, що виробники витрачають багато грошей на розкрутку товару, тобто на рекламу. Згодом подібні витрати включаються до вартості самої продукції, хоча до її якості це не має ніякого відношення.

Різниця між дорогої косметикою і дешевої істотна. Але крім цінової категорії, слід враховувати особливості шкіри та її чутливість. Спираючись на свої особисті переваги, і потрібно робити вибір на користь того чи іншого продукту, оскільки і дешева, і дорога косметика може стати причиною прояви алергії, подразнення або сухості шкіри.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

Дешева косметика Дорога косметика
Низька ціна Висока ціна
Невеликі витрати на рекламу Дорогі маркетингові ходи
Хімічні речовини в складі Гіпоалергенні компоненти
Упаковка із пластику або картону Якісні баночки і тюбики