Різниця між європейським і класичним манікюром

Різниця між європейським і класичним манікюром

Манікюр - це гігієнічна процедура по догляду за нігтями і шкірою рук. Майстри нігтьового сервісу сьогодні можуть запропонувати своїм клієнтам масу його різновидів, але найбільш затребуваними все ж залишаються класичний і європейський. З одного боку, це дві абсолютно різні процедури, але і загальні риси у них теж є. Як зрозуміти, в чому різниця між європейським манікюром і класичним манікюром?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Європейський , або необрізної , - це вид манікюру, коли процедура здійснюється без використання ножиць. В ході роботи застосовуються лише пилка, апельсинові палички, кератолітікі і європейський олівець.

Класичний манікюр - найпоширеніша і звична процедура по догляду за руками. Він виконується за допомогою металевих інструментів - ножиць, пушера і ножиці для кутикули. З їх допомогою счищается і обрізається кутикула. Також в роботі необхідні пилочки для додання форми нігтя.

до змісту ↑

Порівняння

Основна відмінність європейського манікюру від класичного манікюру - це різний підхід до видалення кутикули.

Підготовка рук до процедури

Щоб підготувати кутикулу до видалення, її потрібно розм'якшити. При класичному манікюрі руки опускають в ванночку з водою (мацерація), в яку додають лужні засоби типу рідкого мила.При європейському манікюрі розм'якшення здійснюється спеціальним складом - кислотним кератолітікі, який наноситься безпосередньо на кутикулу.

Видалення кутикули

Під час процедури класичного манікюру розм'якшення кутикула, попередньо відсунута пушер, зрізається манікюрними ножицями, а синуси і латеральні валики підчищаються ножиці для кутикули. При європейському манікюрі підготовлена ​​кутикула відсувається апельсиновими паличками, а потім за допомогою європейського олівця підчищається.

Безпека

Робота з гострими ножицями чревата порізами, а також занесенням інфекції нестерильними приладами. Тому більш безпечним є європейський манікюр, який виконується одноразовими екологічно чистими паличками апельсинового дерева.

Хворобливість

Європейський манікюр - більш щадна процедура, яка виключає роботу гострими колючими інструментами. Саме тому він більше підходить людям з тонкою шкірою, у яких близько розташовані кровоносні судини. В такому випадку можна виключити можливість травм і хворобливість при обрізанні кутикули.

Тривалість процедури

Класичний манікюр виконується значно швидше європейського, і це його безсумнівний плюс. У разі коли потрібно терміново привести руки в порядок, слід вибирати саме цей вид.

Кількість процедур

Класичний манікюр дозволяє здійснити догляд за руками за одну процедуру, в той час як європейський зажадає мінімум чотирьох. Але при постійному обрізанні ножицями кутикула прискорює своє зростання. Тому повторювати процедури доведеться частіше. Необхідність в частому виконанні європейського манікюру, навпаки, з часом відпадає, так як при регулярній дії європейським олівцем кутикула зростає повільніше.

Вартість

Говорячи про те, чим відрізняється європейський манікюр від класичного манікюру, потрібно відзначити і вартість одного сеансу. Обрізний обійдеться дешевше, так як це найпоширеніша процедура по догляду за руками і її вміє виконувати будь-який майстер нігтьового сервісу. Європейський манікюр - більш дорогий, він вимагає особливих навичок, інструментів і засобів.

до змісту ↑

Таблиця

Європейський манікюр Класичний манікюр
Кутикула розм'якшується спеціальним засобом (кератолітікі) Кутикула розм'якшується водою (мокрий спосіб)
Використовуються разові інструменти (апельсинові палички) і керамічний олівець Використовуються металеві інструменти
Безпека методу Можливі порізи, інфекції
Тривала процедура Швидка процедура
Результат за 4-5 процедур Результат за одну процедуру
більш рідкісні процедури Часті процедури