Різниця між екокожа і штучною шкірою

Різниця між екокожа і штучною шкірою

Виробництво штучної шкіри є абсолютно виправданим, адже при цьому зберігається життя невинних тварин. Найбільш досконалим зразком матеріалів такого роду виступає екошкіра. Якими властивостями вона володіє, і чим відрізняється екошкіра від штучної шкіри інших різновидів? Про це розповідається нижче.

Зміст статті

  • Як виглядають матеріали
  • Порівняння

Як виглядають матеріали

Вищезазначена продукція йде на виготовлення речей всілякого призначення: оббивки домашніх меблів, автомобільних чохлів, предметів одягу, а також аксесуарів у вигляді сумочок і гаманців. Приклад застосування екокожі:

Чохли з екокожі

А це виріб з неприродною шкіри іншого сорту:

Куртка зі шкірозамінника до змісту ↑

Порівняння

Обговорювані матеріали об'єднані однією характеристикою - водонепроникність. Вони складаються з основи, часто тканинної, і полімерного покриття. Цей верхній шар і визначає відмінність екокожі від штучної шкіри інших зразків.

У екокожі зовні нанесена поліуретанова плівка, що володіє мікропористої структурою. Тому такий матеріал "дихає". Інші ненатуральні аналоги мають покриття, повітря крізь яке не проходить. У багатьох випадках це полівінілхлорид.

Екологічна шкіра (розгорнуте назва) так називається тому, що вона не містить шкідливих для здоров'я компонентів.Поліуретан, не виділяє токсини, безпечний для навколишнього середовища. Продукція, що речі в цьому випадку не мають різкого, неприємного запаху. У свою чергу, в інших замінниках шкіри є деякі небажані добавки. Вони покращують певні властивості продукції.

Однак, незважаючи на домішки, звичайна штучна шкіра має недоліки, причому суттєвими. Перш за все, вона досить груба. Контакт такого матеріалу з відкритими ділянками тіла не надто приємний. Ця штучна шкіра не терпить розтягування, так і без подібного впливу вона порівняно швидко зношується. Покриття починає тріскатися, відвалюватися по шматочках, на виробі з'являються неохайні острівці.

Тим часом справжня екошкіра еластична і довго зберігає свою цілісність. Вона тепліше за відчуттями. До того ж, на відміну від інших аналогів, цей матеріал не дубєєт на морозі і не робиться ламким від низьких температур. У чому різниця між екокожа і штучною шкірою будь-якого іншого сорту? У тому, що вона найбільш наближена до продукту натурального походження, хоча коштує в порівнянні з ним дешевше.