Різниця між кросвордом і сканворди

Різниця між кросвордом і сканворди

Розгадування кросвордів служить відмінним способом дозвілля для допитливої ​​людини. Ця цікава головоломка налічує величезну кількість різновидів, в числі яких - всіма улюблений сканворд. Але чому ж він відрізняється від традиційного кросворду? Приділимо цьому питанню пильну увагу.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Кросворд - головоломка, в основі якої лежать переплетені ряди клітин, які заповнюються словами з заданими значеннями.

Сканворд - різновид кросворда, що характеризується великим числом пересічних по вертикалі і горизонталі слів.

до змісту ↑

Порівняння

Багато з нас знайомі з класичним кросвордом. Це захоплююча гра, що відкриває чудові можливості для самоосвіти. Даний вид головоломки зародився ще в стародавній Помпеї, а його поступовий розвиток і перетворення привело до виникнення так званого скандинавського кросворду. У традиційному варіанті гри завдання носять описовий характер і розміщуються безпосередньо під сіткою осередків. Спочатку йдуть питання по горизонталі, потім - по вертикалі. У сканворди ж немає розгорнутих питань, замість них дані короткі визначення, розташовані безпосередньо в самій сітці головоломки.В його основі - підбір асоціацій до заданих словами. Наприклад, якщо задано слово "царівна", після якого стоїть три крапки, можна доповнити його словами "жаба" або "несмеяна" - в залежності від кількості букв.

Кросворд

Сканворд відрізняється від кросворду великим числом горизонтальних і вертикальних перетинів слів. Крім того, питаннями до сканворди можуть виступати різні картинки і фотографії, тоді як завдання до кросворду формулюються в основному словами. В ідеальному варіанті вся сітка сканворди повинна бути використана, в ній не може бути порожніх клітинок. Як правило, вільні поля заповнюються анекдотами або рекламою. Кросворд ж не можна уявити без порожніх клітин - в іншому випадку він перетвориться в щось хаотичне і незрозуміле.

Сканворд до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сканворд служить різновидом кросворду і відрізняється від нього великим числом пересічних по вертикалі і горизонталі слів.
  2. Завдання в кросворді носять описовий характер і розміщені під сіткою осередків. У сканворди замість розгорнутих питань дано стислі терміни, розташовані безпосередньо в самій сітці головоломки.
  3. Питаннями до сканворди можуть виступати різні картинки і фотографії, тоді як завдання до кросворду в більшості випадків формулюються словами.
  4. Вся сітка сканворди повинна бути заповнена, а незадіяні осередку відводяться під рекламу або анекдоти. У кросворді ж деякі осередки залишаються вільними.