Різниця між коктейльних і вечірньою сукнею

Різниця між коктейльних і вечірньою сукнею

Святкових приводів, які дають жінкам можливість складати ошатні образи, більш ніж достатньо. Це Новий рік, корпоративи, весілля, похід в театр або оперу, ресторан, а також дні народження і багато інших урочисті і не зовсім події. Класикою жанру для них залишаються сукні. Але багатьох модниць спантеличують тонкощі дрес-коду. Наприклад, чим відрізняється коктейльне плаття від вечірнього? Куди слід носити кожне з них?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Вечірня сукня

Вечірня сукня - наряд, призначений для офіційних урочистих і світських заходів , таких як бал, похід в оперу, раут, церемонія вручення премії чи нагороди, урядовий прийом і т. д. Традиційне вечірню сукню має довжину в підлогу. Крій при цьому може бути різним: облягаючий або вільний ліф з пишною, прямий, расклешенной спідницею, силуету "русалка" і т. П. Тканини для пошиття використовуються різнопланові, від парчі до органзи. Поряд з деталями декору (вишивками, стразами, бісером та ін.), В дизайні вечірнього плаття можуть бути присутніми принти.

Коктейльне плаття

Коктейльне плаття представляє собою спрощений вид ошатною жіночого одягу. Воно може бути завдовжки до коліна, на долоню вище або нижче, як правило, не має рукавів і коміра. Силует у традиційній моделі прямої, часто з куліскою трохи нижче природної лінії талії.Але сучасна мода пропонує жінкам більш широкий асортимент фасонів: облягаючих і вільних, з різними видами вирізів, комірами і недовгими рукавами. Шиється плаття зазвичай з легких тканин: в теплу пору це, наприклад, може бути шовк, гіпюр, в холодну - оксамит або атлас. Коктейльний наряд традиційно є однотонним, але прикрашається стеклярусом, бахромою, бісером, паєтками та т. Д. Коктейльне плаття прийнято носити на неторжественно заходи: дні народження, в ресторан, казино, на корпоративний вечір і т. П.

до змісту ↑

Порівняння

Головна відмінність коктейльної сукні від вечірнього, як зрозуміло з визначень, полягає в довжині і нюансах дизайну. Другим найважливішим моментом є відповідність кожного з двох нарядів певного дрес-коду. Якщо в запрошенні на захід вказано white tie, то мається на увазі вечірнє плаття, якщо black tie, то коктейльне або більш простий варіант в підлогу (наприклад, однотонний або оригінальний дизайнерський наряд).

Платье диктує певні вимоги до інших елементів образу. Так, до вечірнього надягають строго закриті туфлі на підборах, а волосся обов'язково прибираються в зачіску. Для офіційних заходів незмінними супутниками образу стають довгі рукавички, хутряні манто (взимку) і прикраси з дорогоцінними каменями. У випадку з коктейльних сукнею все набагато прозаїчніше: туфлі можуть бути відкритими, волосся - просто красиво вимощеними. Допустимі якісна біжутерія, вечірні капелюшки. Сумки і до вечірнього, і до коктейльної сукні підбираються маленькі. Але в першому випадку це найчастіше клатчі, а в другому - м'які і рясно прикрашені кисети.

В цілому вечірні сукні більш суворі і консервативні, але і виглядають нарядно, так як активніше і вишуканіше прикрашаються.Вечірні ж моделі простіше на вигляд, зате в них зручно танцювати. До того ж сучасним модницям вони прігождаются частіше.

Щоб остаточно зрозуміти, в чому різниця між коктейльних і вечірньою сукнею, ознайомтеся з наступною таблицею.

до змісту ↑

Таблиця

Вечірня сукня Коктейльне плаття
Довжина в підлогу Довжина близько коліна
Може мати будь-який силует Традиційна модель прямого крою
Буває з рукавами і коміром або без них Не має коміра і рукавів
Шиється з різних ошатних тканин Шиється з більш легких тканин
Може мати малюнок Як правило, однотонне
Рясно прикрашається < Декорується помірно Відповідає дрес-кодами white tie і black tie
Відповідає дрес-коду black tie Носиться з закритими туфлями, рукавичками і коштовностями
А сессуари підбираються ошатні, але строгих правил немає