Різниця між окружністю і колом

Різниця між окружністю і колом

На уроках геометрії в школі всі ми вивчали властивості різних фігур і ліній. Кожна з них має свої особливості, а часом деякі з них взаємопов'язані один з одним. Взяти для прикладу хоча б коло і окружність - між ними є певна єднальна лінія. Тільки ось яка? Давайте разом розберемося в цьому питанні.

Коло представляє собою безліч точок, які знаходяться на однаковій відстані від однієї єдиної, званої центром кола. Сполучені між собою точки формують криву лінію, яка і буде колом. Всі точки, які знаходяться на іншій відстані від центру кола, не знаходитимуться на цій лінії, тому не будуть входити в коло. Відповідно, коло - це геометрична фігура, яка представляє собою певну лінію, а все, що знаходиться всередині неї або зовні, до кола не належить. З цієї причини є чітке поняття, що окружність ділить всю площину на дві частини - внутрішню, обмежену лінією окружності, і зовнішню, безмежну, оскільки площина в загальному розумінні не має кордонів.

Коло є геометричною фігурою, межа якої складається з незліченної безлічі точок, рівновіддалених від центру кола. Весь внутрішній простір, а також центр кола належать йому, таким чином, можна говорити про те, що коло являє собою якусь площу простору, обмежену безліччю точок.А оскільки ці точки рівновіддалені від центру, то кордоном кола буде окружність. Все зовнішнє простір колі не належить, зате він охоплює всю ту частину площині, яка окреслена за допомогою кола.

Відмінності між колом і колом не настільки великі, оскільки ці фігури є неісчісляемое кількість точок площини, що знаходяться від однієї центральної точки на однаковій відстані. Але важливою відмітною ознакою є той факт, що внутрішній простір не належить колу, але обов'язково є складовою частиною кола. Іншими словами, коло являє собою не тільки окружність, яка є його кордоном, але також і те нескінченне число точок, що знаходяться всередині цієї окружності.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Коло є лише частиною кола, його кордоном, в той час як коло є більш широкою і повноцінної фігурою;
  2. Коло - це крива лінія, що складається з незліченної безлічі точок, рівновіддалених від центру, а коло являє собою не тільки суму цих точок кола, але також і всі ті точки, які розташовані всередині цієї самої окружності.