Різниця між цигарками і сигаретами

Різниця між цигарками і сигаретами

В старі добрі радянські часи сигарети були дивиною для звичайного громадянина. У той час широко поширилися цигарки, які зараз для нас виглядають незвично. Для сучасної людини може виявитися несподіванкою і навіть якоїсь дивиною побачити у продажу той же "Біломорканал", який був колись основним курильним засобом товаришів з СРСР. Купувати чи не купувати? Палити чи не палити? Наша стаття присвячена основним відмінностям сигарет від цигарок, прочитавши її, ви зможете відповісти на ці питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сигарети - за своєю структурою сигарета є циліндром, начиненим подрібненим тютюном, у якого з одного боку є додатковий фільтр, який допомагає очистити дим від деякої кількості шкідливих речовин. Перші прообрази сигарет з'явилися ще у стародавніх індійців Америки, звідки, завдяки Колумбу, вони поширилися по світу. Однак ці архаїчні вироби виглядали зовсім ніяк сигарети - індіанці просто загортали тютюн в кукурудзяне листя. А перші сигарети, звичні нам, винайшла компанія Phillip Morris, випустивши популярну і понині марку "Мальборо". Хоча лише мало кому відомо, що спочатку компанія орієнтувалася на жіночу половину споживачів.Саме так! "Мальборо" були жіночими сигаретами! І тільки після добре проведеної маркетингової компанії за участю відомого "ковбоя Мальборо", сильна половина людства теж долучилася до цього бренду.

Сигарети

Цигарки - є гільзу з особливою цигаркового паперу, начинену подрібненим тютюном. До одного з кінців цієї гільзи підклеєна інша більш щільний папір, що нагадує картон. На відміну від сигарет тютюн займає приблизно лише третина всієї довжини цигарки. А призначення трубки з більш щільного паперу в тому, що вона дозволяє не тільки тримати її в руках, але також є додатковою перешкодою для потрапляння тютюну в рот. Однак основну функцію її можна визначити, як своєрідний мундштук. По довжині і якості тютюну цигарки розрізняються дуже сильно. І в них немає фільтра, який так популярний для сигарет. Крім того, властивість цигаркового паперу полягає в тому, що вона дуже повільно горить, а не тліє. Тому залишена без нагляду цигарка може просто згаснути, тоді як для сигарети це неприйнятно.

Цигарки до змісту ↑

Порівняння

Якщо придивитися, то сигарети від цигарок можна відрізнити за зовнішнім виглядом. У сигарети довгий циліндр, який приблизно трохи більше ніж на дві третини заповнений подрібненим тютюном, тоді як цигарка забивається лише на третину.

Ви навряд чи знайдете марки цигарок з використанням фільтра. А ось для сигарет це звичайне явище, хоча і не завжди. Але якщо фільтра немає, в такому випадку наповнення тютюном йде на всю довжину вироби, що теж відмітна ознака.

Папір в сигаретах використовується однорідна, тоді як в цигарках двох типів.Перший - цигарковий папір, а другий - щільна картонка, що виконує роль мундштука. Через це відмінності випливає і ще одна особливість: цигарковий дим, т. К. Він проходить як би через мундштук, більш "живий", а смак тютюну відчувається краще, ніж в сигареті.

Властивості паперу теж відрізняються. Запалена сигарета, залишена в попільничці, через деякий час дотлеет до фільтра. А залишена без нагляду цигарка, швидше за все, просто потухне.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В сигареті тютюном наповнюється основна частина виробу, приблизно на дві третини або на всю довжину, а цигарки тільки на одну третину.
  2. В сигаретах найчастіше використовується фільтр, а в цигарках його немає.
  3. При виготовленні сигарет використовується один тип паперу, а для цигарок - два.
  4. Властивості паперу в сигареті такі, що вона тліє, а в цигарках - горить.
  5. Вважається, що смакові відчуття від сигарети менш приємні, ніж від цигарки (за умови, що використовується якісний тютюн).