Різниця між ліфчиком і бюстгальтером

Різниця між ліфчиком і бюстгальтером

Багато хто впевнений, що слова "ліфчик" і "бюстгальтер" є абсолютними синонімами, і називають цими словами один і той же предмет гардероба. Однак, порівнюючи згадані вироби більш докладно, можна виявити деякі нюанси щодо того, чим відрізняється ліфчик від бюстгальтера.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Бюстгальтер

Бюстгальтер - виріб з категорії нижньої білизни, призначена для носіння в області грудей з метою її прикриття і підтримки. У назві поєднуються buste ( "груди") і halter ( "Підтримувач").

Колись предмет даного призначення не мав настільки продуману форму, а являв собою просто широку стрічку. Так, один із закоханих тих далеких часів образно писав у своєму любовному посланні, що бажав би стати стрічкою, що стягує прекрасні груди своєї обраниці.

Зараз у чарівних панянок є можливість одягнути спокусливі місця не тільки в класичний бюстгальтер з однаковими по висоті половинками чашок, але і в виріб, що володіє особливими характеристиками. Адже різновидів подібного предмета одягу досить багато.

Бюстгальтер

Це і безшовні бюстгальтери, призначені для шкарпетки під обтягують сукнями з тонкої матерії, і вироби жорсткої конструкції зі знімними бретельками для підтримки грудей в разі, коли небажано присутність верхніх лямок, і "брасьер", з якого мало НЕ визирають соски, що одягається в поєднанні з глибоким декольте сукні.

Геніальні розробники пішли далі, і на прилавках з'явилося і зовсім не ординарне функціональна білизна: музичні бюстгальтери, здатні відтворювати мелодії; супероб'емние моделі, що надуваються при натисканні на кнопку; вироби, здатні фіксувати тиск і частоту биття серця.

Ліфчик

Мають рацію ті, хто називає бюстгальтер ліфчиком. Останній також облягає груди і не має рукавів. Однак не всякий ліфчик підходить під поняття "бюстгальтер". Обговоримо детальніше відміну ліфчика від бюстгальтера.

Ліфчик до змісту ↑

Порівняння

Отже, "бюстгальтер" - це лише окрема категорія, а "ліфчик" - поняття набагато ширше, і воно означає не тільки нижню білизну, що підтримує жіночі форми.

Наприклад, раніше ліфчиком називалася укорочена дитяча маєчка або частина комбінації з застібками для панчіх. В шиття під цим словом (зменшувальне від "ліф") мається на увазі верх сукні, що охоплює груди спереду, а ззаду спину. Слово "ліфчик" присутній і в чоловічому військовому жаргоні, позначаючи спеціальний жилет для укриття і перенесення боєприпасів.

Якщо подивитися на обидва вироби з точки зору витрат матеріалу, то на класичний бюстгальтер його, як правило, йде менше, ніж на деякі види ліфчиків.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

Ліфчик Бюстгальтер
Загальне поняття Категорія нижньої білизни
Може бути предметом не тільки жіночої, але і дитячого одягу, і навіть військовим аксесуаром Призначений виключно для жінок
Найчастіше більша витрата матеріалу матеріалу зазвичай витрачається менше

Тепер, знаючи, в чому різниця між ліфчиком і бюстгальтером, не доведеться плутати ці дві назви.