Різниця між блендером і кухонним комбайном

Різниця між блендером і кухонним комбайном

Різати, подрібнювати, збивати, вичавлювати, натирати - все це вміє робити кухонний комбайн. Однак часто через незнання люди набувають блендер і чекають, що він зможе впоратися з усім перерахованим вище. На жаль, кухонний комбайн і блендер це дві великі різниці, які потрібно знати і розуміти, щоб не помилятися. Кухонний комбайн можна порівняти зі швейцарським ножем, де є все. А ось блендер скромніший в своїх можливостях, проте, і питання ціни у них різний. Чи варто викладати великі суми, якщо вам за все те і потрібно, іноді приготувати коктейль або збити яйця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Блендер - як уже говорилося, цей пристрій здатний виконувати всього пару-трійку операцій, які досить прості: збити, подрібнити в пасту, змішати - ось і все. По пристрою блендери найчастіше представляють собою мотор з ножами і чашу для змішування продуктів. Вони бувають стаціонарні й заглибні. Гарні для швидкого приготування пюре, фруктових коктейлів, подрібнення різних продуктів, перетворення їх в пастоподібні стан.

Блендер

Кухонний комбайн - справжній монстр на кухні. Складається з декількох чаш, насадок, додаткових пристосувань, що виконують безліч різноманітних функцій.Подібний пристрій може впоратися не тільки з подрібненням до гомогенного стану будь-яких фруктів і овочів. Ви можете також подрібнити каву, вичавити соки, нарізати той чи інший спосіб продукти для подальшого приготування обіду або вечері. В цілому, як уже говорилося, кухонний комбайн - це універсальний пристрій, який включає в себе функції блендера, але тільки як частина загальних можливостей. Залежно від моделі комбайна, кількості насадок і інших конструктивних особливостей, опцій подібного пристрою може бути безліч. Звичайно, за ціною він коштує набагато дорожче блендера, але якщо ви всерйоз налаштовані на вивчення кулінарного мистецтва, то подібна машинка просто незамінна на кухні.

Кухонний комбайн до змісту ↑

Порівняння

Як вже говорилося, кухонний комбайн - це багатоцільове складний пристрій, яке включає в себе безліч насадок, додаткових чаш, ножів, терок і інших пристосувань. А ось блендер відрізняється порівняльною простотою конструкції і може комплектуватися хіба що двома-трьома додатковими насадками, що перетворюють його, наприклад, в подрібнювач. Звідси очевидна різниця - кухонний комбайн складніше.

Є і чисто візуальне відмінність: кухонний комбайн досить великий, йому потрібно багато місця, а блендер часто може вміститися в зовсім крихітному куточку або ж в шухлядці, оскільки відрізняється більш компактними габаритами.

За ціною кухонний комбайн значно випереджає блендер. І випередження тут йде в прямій залежності від складності конструкції, кількості різноманітних примочок і багато чого іншого, що доповнює і розширює функціонал вироби.А блендер дешевше, оскільки простіше.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Блендер має всього дві-три функції, а в кухонному комбайні їх може бути десятки.
  2. Місця блендер займає набагато менше, тоді як комбайн більше.
  3. Вартість блендера значно нижче кухонного комбайна.