Різниця між укусом бджоли і оси

Різниця між укусом бджоли і оси

На щастя, мене ніколи в житті не кусали ні бджоли, ні оси, ні джмелі, тому я можу знати, які відчуття виникають при їх укусі тільки з чуток. Ніхто, однак, не сперечається, що, в будь-якому випадку, такий укус буде неприємним, болючим і пройде не відразу. А що, якщо ви не хочете терпіти біль або у вас заплановано побачення? Усунути наслідки укусів можна, спираючись на знання того, чим укус бджоли відрізняється від укусу оси.

Отже, оса і бджола - різні комахи, докладніше про що ви можете прочитати, перейшовши за посиланням Відмінність бджоли від оси.

Переконавшись, що відмінностей оси від бджоли більш ніж достатньо, переходите до різниці в їх укусах. Тут допоможуть елементарні знання з хімії, які є у кожного з нас ще зі школи. Кусаючи, оса виділяють в рану отруту, який має лужну реакцію. Отже, щоб його нейтралізувати, необхідна кислота. Тому укус оси доцільно протерти розведеним оцтом. Хороший цей рада тим, що такий засіб завжди під рукою - в кожному будинку. У випадку з бджолою, отрута, виділена під вашу шкіру, має кислу реакцію, а, значить, його потрібно нейтралізувати чимось лужним для якнайшвидшого відновлення природного балансу. Найпоширеніше і, що важливо, безпечне з усього, чим можна скористатися - звичайне мило. Необхідно злегка потерти їм місце укусу. Підійде також і спирт. Для того, щоб надалі пам'ятати таке важливе відміну укусу оси від укусу бджоли я пропоную скористатися мнемонікою і запам'ятати асоціативно: слова "оса" і "оцет" схожі.А також звертайте увагу на те комаха, яке вас кусає.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Яд бджоли - кислий (використовувати мило або спирт), а отрута оси - лужний (використовувати оцет). Бережіть себе!