Різниця між bDRip і DVDRip

Різниця між BDRip і DVDRip

Відео в Інтернеті поки ще багато. І відео це різної якості. Перевірити його перед скачуванням найчастіше неможливо, хіба що нові версії торрент-качалок дозволяють подивитися вже залите по ходу справи, і вчасно зупинитися. Зазвичай публікація відео вимагає від автора вказівки якості його поруч з форматом та іншими технічними відомостями. Так як викладаються в мережу не оригінальні файли, а пережатие, скопійовані з оригіналу, ріпованние, то і позначаються вони як rip, а якість залежить від джерела. Одними з найпопулярніших рипів відео можна вважати класичний DVDRip і новіший BDRip.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

DVDRip - рип, ісходником для якого служить диск DVD.

BDRip - рип, ісходником для якого служить диск Blu-Ray.

до змісту ↑

Порівняння

Різницю між BDRip і DVDRip можна визначити на око. Якість матеріалу DVDRip зазвичай залишає бажати кращого, не відрізняється високою роздільною здатністю (як і оригінал), звук теж не на висоті. Призначені такі фільми (а ріпуют переважно їх) для відносно невеликих екранів, на яких недоліків не помітно. DVD-джерело зазвичай дуже великий для розміщення або перезапису, тому його утискають до прийнятних (найчастіше 1, 4 ГБ) розмірів.

BDRip знятий з исходника найвищої якості - Blu-Ray диски сьогодні демонструють кращу картинку.Дозвіл може бути як 1080, так і 720 точок, однак і невелике випереджає багато інших ріпи. Звук переважно залишається на рівні оригіналу, і DVD в порівнянні з ним дуже сильно програє. Однак навіть максимальне стиснення в результаті дає нам файл великого розміру, найчастіше 9, 5 ГБ. Тому багато носіїв інформації фільм в BDRip просто не приймуть, і тому набрати обертів популярності у цього формату не виходить.

Як правило, DVDRip поміщається в медіаконтейнера avi, тоді як BDRip найчастіше запаковують в mkv. Це накладає свої вимоги на апаратуру: для відтворення файлу BDRip потрібна підтримка спеціальних кодеків, які в апаратних плеєрах найчастіше відсутні.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Якість BDRip вище, ніж у DVDRip.
  2. Розмір файлу на виході у BDRip більше, ніж у DVDRip.
  3. BDRip не завжди поміститься на носій інформації.
  4. BDRip може не підтримуватися апаратурою і програмами без відповідних кодеків.
  5. BDRip запаковується в контейнер mkv, DVDRip - в avi.