Різниця між порошком-автоматом і порошком для ручного прання

Різниця між порошком-автоматом і порошком для ручного прання

З появою автоматичних пральних машин життя людини стала простіше. Набагато легше завантажити білизну, звертаючи увагу натиснути потрібні кнопки, засипати порошок та вирушати у своїх справах, ніж прати речі вручну. Для кожного виду прання передбачений свій порошок. Багато хто помилково вважає, що такий поділ - черговий рекламний трюк великих компаній, які виробляють побутову хімію. Але в дійсності неправильно підібраний порошок може привести навіть до виходу з ладу пральної машини.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Порошок-автомат - порошкоподібна миючий засіб, який призначається для прання білизни в автоматичній пральній машині.

Порошок для ручного прання - порошкоподібна миючий засіб, який призначається для ручного прання. Підходить також і для пральних машин активаторного типу, в які необхідно самостійно заливати воду і потім вручну виполіскувати білизна.

Все порошки відносяться до засобів побутової хімії.

до змісту ↑

Порівняння

Вибираючи пральний порошок, слід звернути увагу на напис на упаковці: "для ручного прання" або "автомат". Помилка або бажання заощадити можуть привести до того, що пральну машинку доведеться віддавати в ремонт або зовсім купувати нову.Вся справа в тому, що порошків для ручного прання властиво підвищене піноутворення, в той час як до складу порошку-автомата входять спеціальні піногасники (стабілізатори піни), які не дозволяють піні перевищувати допустимий для машини-автомата рівень. Зроблено це для того, щоб піна не лізла з-під кришки барабана і відсіків для порошку, що не забивала шланги машини і не потрапляла в електромотор.

Крім цього, порошок-автомат і порошок для ручного прання мають ще кілька відмінностей:

Порошок-автомат Порошок для ручного прання
Додаткові речовини Може містити калгон - засіб, що пом'якшує жорстку воду і перешкоджає появі накипу на важливих деталях пральної машини. Не містить розчинників і хлору (останній шкідливий для гумових деталей пральної машини) Може містити речовини, які доглядають за шкірою рук, і мило. Останній компонент часто включений до складу порошків для прання дитячої білизни
Швидкість розчинення Розчиняється довше, ніж порошок для ручного прання. Порошок-автомат більш концентрований Прати білизну рекомендується після повного розчинення гранул у воді, яке відбувається досить швидко
Якість прання Характерно погіршення якості прання при збільшенні / зменшенні кількості прального порошку. Необхідно насипати таку кількість порошку, яке позначено на упаковці Якість прання багато в чому залежить від її інтенсивності (від роботи рук) і ретельного виполасківанія. Насипавши більшу кількість порошку, потрібно буде полоскати речі довше звичайного
до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Порошок-автомат містить спеціальні піногасники, що запобігають появі надлишкової піни, яка може серйозно нашкодити пральній машині.
  2. До складу порошку-автомата може входити калгон. Автомат не містить розчинників і хлору. В порошок для ручного прання додані речовини по догляду за шкірою рук і в деяких випадках - мило.
  3. У порошку-автомата гранули розчиняються довше, він більш концентрований.
  4. Для порошку-автомата характерно погіршення якості прання при неправильній дозуванні кількості миючого засобу.