Різниця між apple iOS 6 і iOS 7

Різниця між Apple iOS 6 і iOS 7

Apple втрачає позиції на ринку мобільних пристроїв не катастрофічно, але незмінно. На п'яти наступає всюдисущий Андроїд, і зелений робот вже приміряється щелепою до відгризеного стороні яблука. В таких умовах явити світові щось новеньке, очікуване і несподіване - єдиний порятунок, і купертіновского яблучний монстр крок до нього зробив в червні 2013 року, представивши операційну систему iOS 7, змінила в лінійці майже провальну iOS 6.

Зміст статті

  • Опроделеніе
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Опроделеніе

iOS 6 - мобільна операційна система сімейства OS X від Apple, призначена для iPad mini, iPod Touch, iPhone і Apple TV. Була представлена ​​в червні 2012 року. На сьогоднішній день вважається найсвіжіший стабільний випуск операційної системи.

iOS 7 - сьоме покоління мобільної операційної системи від Apple, представлене в червні 2013 року. Вважається бета-версією, доступна для iPhone, iPod Touch і iPad.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між iOS 6 і iOS 7 кардинальної не буде навіть після безлічі неминучих доробок. Дизайнер Apple Джонатан Айв і команда розробників OS X цього разу пішли по шляху спрощення і позбавили сьоме покоління операційної системи безлічі бантиків, явивши більш строгий дизайн на суд громадськості. Громадськість вражено замовкла, бо чекала чогось зовсім іншого, в дусі часу, а воно шепоче про мінімалізмі.

Інтерфейс - головне і чи не єдине, що змінилося, і саме його зручність і зовнішня привабливість змушує потенційного користувача робити вибір.У iOS 7 ніяк себе не проявило прагнення до точного копіювання картин навколишнього світу. Натуральні фактури в шпалерах з iOS 6 канули в Лету, за ними вирушили і "цукеркові" іконки. Втім, фарби не зблякли, і iOS як і раніше яскрава, як ярмаркова каруселька, тільки тепер ця каруселька ніби перемальована. Натуралістичність інтерфейсу змінилася простим і здоровим веселощами. До того ж шпалери в iOS 7 перестали бути прерогативою робочого столу, і замінити фонові картинки можна на кожній сторінці меню.

В iOS 7 змінилося управління жестами, так що користувачі iOS 6 повинні будуть звикати бігати по екрану в інших напрямках. На відміну від iOS 6, сімка виявилася чутливою до напрацювань конкурентів, тому в ній з'явилася панель управління, доступна навіть при блокуванні екрану, на яку винесені найбільш часто викликаються настройки. І якщо це скопійовано з Андроїд, то нова панель повідомлень про події підозріло нагадує WinPhone. Втім, скаржитися на це гріх, тому як iOS 6 такої розкоші не припускала. А ось з Google iOS 7 дружити перестала, і навіть пошук за замовчуванням довірила іншій системі.

Що стосується функціональності, то тут iOS 7 може похвалитися перед iOS 6 майже повноцінної багатозадачністю, навіть з власним диспетчером, що дозволяє вибірково вивантажувати з пам'яті програми і завантажувати в неї ті, які викликаються найчастіше. Тих, хто використовує айгаджети як фотокамера і засоби зберігання відзнятого матеріалу, порадує, що iOS 7 навчилася сортувати і каталогізувати зображення. Їм же стане в нагоді і перейшов до сімки AirDrop - в iOS 6 можливість обміну файлами з зручного додатки не передбачена.Так, знову на місці виявився диктофон, прибраний було за непотрібністю.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. iOS 6 - продукт 2012 року, iOS 7 - 2013.
  2. Інтерфейс iOS мінімалістичний, ніж у iOS 6.
  3. В iOS 7 настройки інтерфейсу тонше.
  4. В iOS 6 немає самостійної панелі управління.
  5. iOS 7 краще справляється з багатозадачністю.
  6. В iOS 6 немає диспетчера задач.