Різниця між android'ом і планшетом

Різниця між Android'ом і планшетом

Hi-Tech світ сильно змінився за останній час. Телефони без кнопок називають смартфонами, смартфони з дуже великим екраном - планшетними комп'ютерами, і до того ж, до цих дивних оплотів комп'ютерної індустрії додають дивні назви, на кшталт "WP", "Android" і ін. У цій статті ми висвітлимо питання, яке задають деякі наші читачі: в чому відмінність Андроїда від планшета. Почнемо з визначень.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Android - широко поширена ОС для мобільних пристроїв.

Планшет (повний. "Планшетний комп'ютер") - цифровий пристрій мультимедійного і комунікаційного напрямку, оснащене сенсорним екраном з роздільною щодо широкої діагоналлю і управляється за допомогою стилуса або натискання пальців. З технічної точки зору так званий tablet PC є телефоном з дуже великим сенсорним дисплеєм і потужною технологічної складової (у вигляді процесора, відеочіпа тощо).

до змісту ↑

Порівняння

Android, як і було сказано, є операційну систему, тобто одну велику і складну програму з масою функцій, яка дозволяє користувачеві взаємодіяти з пристроєм та іншими додатками, сторонніми , службовцями функціональним доповненням. Операційна система, в тому числі і Android, може бути встановлена ​​на пристрій.

В свою чергу, планшет і є пристроєм.Він може використовувати ОС; крім Android це можуть бути ще iOS, Windows та інше зі світу програмних розробок. Нерідко планшети і смартфони називають ім'ям, виробленим від назви операційної системи, причому в самих різних варіаціях. Саме тому "андроидом" часто називають планшетний комп'ютер або смартфон, обладнаний операційною системою Android.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Android є програмою, а планшет - пристроєм. "андроїдом" часто називають пристрій, що працює на ОС Android.