Різниця між праскою і парогенератором

Різниця між праскою і парогенератором

Чи можна в будинку обійтися без праски? Ще недавно це питання викликало б здивування: як же без праски прасувати білизну? Виявляється, привести будь-яку річ в ідеальний порядок можна й іншим способом - за допомогою парогенератора. Переконатися в функціональної взаємозамінності цих побутових приладів, призначених для догляду за одягом і взуттям виробами, дозволяють їх технічні характеристики.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Праска - електричний побутовий прилад, призначений для прасування білизни, верхнього одягу та інших виробів текстильної промисловості. Основною технічною деталлю праски є електронагрівальний елемент, з'єднаний з його підошвою.

Праска

Парогенератор , який використовується в побуті для прасування та догляду за речами, - це універсальний побутовий прилад, конструктивні особливості якого дозволяють за допомогою гарячої пари розгладжувати поверхні тканин, проводити чистку статевих покриттів і м'яких деталей меблів.

Побутовий парогенератор до змісту ↑

Порівняння

Праска - звичний, добре знайомий кожній господині предмет домашнього вжитку, який має свою історію з цікавим продовженням.

Перші праски доводилося розжарювати на відкритому вогні, щоб повідомити їм необхідну для прасування температуру.Вони були важкими, незручними і швидко остигає.

Їм на зміну прийшли праски, що мали порожнину для вугілля. Димів такий праска, як паровоз, але ідея виявилася цікавою і отримала подальший розвиток. З винаходом електричного праски необхідність використовувати вугілля відпала: їх замінив електронагрівальний елемент, завдяки якому підошва набуває потрібну температуру. Її можна регулювати за допомогою спеціального перемикача.

Парогенератор не рахується новинкою побутової техніки, але як прилад, здатний замінити праску в домашніх умовах, він з'явився порівняно недавно.

В побуті парогенератором називають конструкцію, що складається з праски вдосконаленої моделі і парової станції, що включає платформу для праски і резервуар з водою. Станція генерує пар, який через систему отворів в підошві праски під тиском і з високою температурою потрапляє на поверхню тканини, моментально розгладжує всі складки і нерівності.

парогенераторів можна користуватися не тільки для прасування горизонтально розташованих на дошці речей, а й відпарювати з його допомогою демісезонні і зимові пальта, піджаки, що вимагають особливого догляду вечірні сукні. Парогенератор має режим вертикального прасування. Праскою подібні операції провести складно.

Гарячий пар не тільки розгладжує поверхні, але ще і чистить їх. За допомогою парогенератора можна привести в порядок будь-яку тканинну оббивку, покривало або килимок біля дитячого ліжечка.

Парогенератор, як і праска, може працювати в різних режимах. Однак його технічні можливості і область застосування значно ширше.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Прасування праскою відбувається завдяки контакту тканини з розігрітій підошвою приладу.Парогенератор забезпечує безконтактний процес прасування.
  2. В конструкцію праски входить корпус, підстава та електронагрівальний елемент. Крім цих конструктивних фрагментів, парогенератор містить резервуар з водою і платформу для праски.
  3. Праскою гладять переважно в горизонтальному положенні. Парогенератор може бути використаний для вертикальних тканинних поверхонь або поверхонь, розташованих під кутом.
  4. Швидкість прасування і його кінцевий результат при використанні парогенератора вище, ніж при використанні звичайної праски.