Різниця між прив'язаним і неприв'язаним джейлбрейком

Різниця між прив'язаним і неприв'язаним джейлбрейком

Предметом щирого жалю безлічі користувачів "Apple" є агресивна політика компанії щодо сторонніх програм. Встановлюючи заборону на скачування певних програм, "Apple Corp.", з одного боку, знижує ризик втрати користувачем конфіденційних даних, але з іншого обмежує власника культового смартфона, плеєра або планшета в діях.

Для зняття обмежень були придумані jailbreak-модулі, що дозволяють обійти встановлені обмеження. Найбільш поширені їх типи - т. Зв. "Прив'язаний" і "неприв'язаним". Основна їх відмінність полягає не в програмних особливості, а в деяких умовах застосування.

Використання прив'язаний джейлбрейк накладає певні обмеження на роботу пристрою. Назва обумовлено сутністю роботи програми - "прив'язаний до сесії". Даний джейлбрейк стає неактивним після виключення гаджета, т. Е. Після завершення сесії.

Є певний казус, пов'язаний з "прив'язаним" типом "Jailbreak" - після вимкнення апарата потрібно здійснити новий злом (повторний jailbreak), до здійснення якого iOS-гаджет не буде непрацездатний.

Перевагою "прив'язаного" "джейлбрейка" є те, що даний тип програми злому з'являється незабаром після офіційного виходу тієї чи іншої версії "iOS", однак часовий чинник впливає і на його якість - в ході роботи "неприв'язаного" "jailbreak'а "можлива поява деяких відхилень в роботі системи, наприклад, деактивація деяких налаштувань або неможливості зміни стандартних шпалер.

Неприв'язаний Jailbreak незрівнянно більш гнучкий в порівнянні зі своїм найближчим родичем. Після установки він залишається інтегрованим в програмну оболонку, анітрохи не реагуючи на перезавантаження пристрою.

Як правило, "неприв'язані" "Jailbreak'і" виходять набагато пізніше виходу певної версії "iOS", і тут часовий чинник відіграє позитивну для користувачів роль: за досить тривалий період програмісти (читайте "хакери") встигають передбачити можливі помилки, використовуючи накопичений досвід "колег" в створенні "прив'язаних" версій.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. "Прив'язаний" "Джейлбрейк" з'являється набагато раніше "неприв'язаного".
  2. Установка "прив'язаного" "джейлбрейка" вимагає повтору його установки після кожної перезавантаження пристрою.
  3. Використання "прив'язаного" "jailbreak'а" частіше призводить до збоїв в системі "iOS", ніж використання "неприв'язаного".