Різниця між Амбробене і Лазолваном

Різниця між Амбробене і Лазолваном

Раптовий кашель - несподіванка, малоприємна для будь-якої людини. Незважаючи на те, що кашель буває тільки двох видів - сухий і вологий, лікарських засобів від цієї недуги сьогодні є величезна кількість. Яке саме засіб від кашлю вибрати, і чи є між ними відмінності? Сьогодні ми розглянемо і порівняємо два препарати з усього достатку: Лазолван і Амбробене.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Лазолван - лікарський засіб, призначається для лікування вологого кашлю, для поліпшення відходу мокротиння з бронхів. Діюча речовина - амброксолу гідрохлорид.

Лазолван

Амбробене - препарат для лікування вологого кашлю. Так само, як і Лазолван, володіє муколітичних ефектом. Діюча речовина - амброксолу гідрохлорид.

Амбробене до змісту ↑

Порівняння

В першу чергу Амбробене і Лазолван відрізняються фірмами-виробниками. Амбробене виготовляють в Німеччині, а Лазолван - в Італії та Греції. Відмінностей в описах даних препаратів трохи, але вони істотні для людей з ослабленою імунною системою. Амбробене має більше форм випуску в порівнянні з Лазолваном, однак він у нього набагато більше побічних ефектів, а також більше протипоказань.Наприклад, деякі форми випуску Амбробене, такі як таблетки, протипоказані для дітей молодше шести років, а капсули можна приймати взагалі не раніше дванадцяти років. Лазолван ж, в свою чергу, дозволений для будь-якого віку незалежно від форми випуску препарату, оскільки він добре переноситься організмом. Однак обидва препарати не припустимі до застосування в перший триместр вагітності, а в наступні два і в період лактації приймати їх слід з великою обережністю. Фармакологічні дії у них однакові, по суті це - препарати-аналоги.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Лазолван проводиться в Італії і Греції, Амбробене - в Німеччині.
  2. Лазолван часто використовується при бронхіальній астмі, пневмонії та багатьох видах бронхітів. Амбробене рідко призначають при цих захворюваннях, а якщо і виписують, то тільки як допоміжний засіб в комплексі з антибіотиками.
  3. Амбробене має більше лікарських форм, але в той же час у нього більше протипоказань. Лазолван добре переноситься організмом, тому й протипоказань до застосування у нього набагато менше.