Відмінність алергії від застуди

Відмінність алергії від застуди

Дуже часто навесні або навіть влітку ми страждаємо від незрозумілих симптомів, таких як, чхання, біль в горлі або набряклість носа. Визначити в цей момент різницю між застудою та алергією часто не надається можливим, але ми, тим не менш, спробуємо це зробити.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Алергія - це не що інше, як реакція імунної системи на алергени, якими можуть бути шерсть, пух, пилок, пил. Для алергії найбільш характерні такі симптоми, як свербіж в порожнині носа, в очах і в горлі. На неї ж вказує безперервне чхання протягом дня. У людей, які страждають алергією виділення з носа найчастіше будуть рідкими і водянистими, а ось підвищення температури, слабкість і нездужання при такому стані зустрічаються вкрай рідко. Щоб позбутися від алергії слід, перш за все, максимально обмежити контакт з алергеном, а для цього потрібно уважно стежити за станом свого організму. В першу чергу необхідно з'ясувати, на що ж організм реагує сльозотечею, чханням і нежиттю. Якщо обмежити контакт з алергеном не представляється можливим, значить, доведеться приймати антигістамінні препарати, назальні стероїди або пройти курс імунотерапії.

Винуватцем звичайнісінькою застуди в організмі людини є вірус, саме він, потрапляючи в кров людини, викликає цілком певні симптоми захворювання.Застуда дуже часто характеризується кашлем і нежитем, при цьому майже завжди виділення з носа носять жовтуватий характер. Для цього стану протягом усього дня характерна м'язова і головний біль, нездужання, незначне підвищення температури. Відмінними ознаками синуситу, крім тривалого нежитю, є тиск і тяжкість в області очей, лоба і навколоносових пазух. Такий симптом свідчить про перехід звичайної застуди в нову якість і вимагає негайного звернення до лікаря. Лікування звичайної застуди може обмежитися великою кількістю теплої пиття, вітамінотерапія та одноразовим прийомом нестероїдних протизапальних кошти, це допоможе зняти перші симптоми, а спокій і розслаблення приведуть організм в норму без додаткових лікарських засобів.

до змісту ↑

Порівняння

Для того щоб визначити свій стан, необхідно простежити за своїм організмом в той момент, коли симптоми з'явилися вперше. Застуда не може тривати довше 10 днів, в той час, як алергія може дошкуляти людини протягом декількох місяців. Сезонна алергія проявляється в один і той же час року, найчастіше навесні і влітку під час цвітіння тих чи інших рослин.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Алергія - це імунна реакція на алерген, застуда - це вірусне захворювання.
  2. Алергія може тривати досить довго, застуда лікується за 7-10 днів.
  3. Чхання, свербіж в очах і в носі, світлі слизові виділення більш характерні для алергії. Висока температура, головний біль, нежить з жовтуватими виділеннями - це симптоми звичайної застуди.
  4. Позбутися від алергії можна, максимально обмеживши контакт з алергеном.Спокій, вітамінотерапія та велику кількість теплого пиття дозволять досить швидко вилікуватися від застуди.