Автомобіль року 2016 світі, Росії, Європі, Америці, Японії

Автолюбителі в Росії готові до хрипоти сперечатися про переваги і слабкі місця своїх "ластівок". "Німці" воюють з "японцями", "американці" з "французами", а шанувальники російського автопрому з " китайцями ".

Однак коли з'ясування, який автомобіль краще за всіх переходить на міжнародний рівень, аргументів в дусі "я власник, я краще знаю" недостатньо. І тут в справу вступають експерти з різних країн. Саме вони визначають автомобіль року на престижних конкурсах , таких як European Car of the Year та інших.

Представляємо вам п'ять марок машин, що стали кращими автомобілями 2016 року в різних автомобільних конкурсах.

Зміст:

  • 5. Автомобіль року в світі - Mazda MX-5
  • 4. Автомобіль року в Росії - Hyundai Solaris
  • 3. Європейський автомобіль року - Opel Astra
  • 2. Автомобіль року в Америці - Honda Civic
  • 1. Автомобіль року в Японії - Mazda Roadster (Mazda MX-5)

5. Автомобіль року в світі - Mazda MX-5

World Car of the Year (скорочено WCOTY) - це міжнародний конкурс, судді якого - 48 автомобільних журналістів з різних країн. Російським суддею став Леонід Голованов з видання "Авторевю".

Нова модель популярного японського авто, названого журі WCOTY кращим з кращих, стало ширше, нижче, і - найголовніше - легше. Спортивна Mazda MX-5 має відкидну дах, доступна з 1, 5 або 2, 0-літровим атмосферним бензиновим двигуном, автоматичною коробкою передач, оснащена системами активної і пасивної безпеки.А виробник обіцяє, що покупець відчує Jinba Ittai - термін означає єдність між автомобілем і водієм.

Автомобіль року в світі також завоював перемогу в категорії "Кращий дизайн автомобіля", хоча проти нього були такий красень як Jaguar XE і "побратим" Mazda CX-3.

4. Автомобіль року в Росії - Hyundai Solaris

Конкурс - Russian Car of the Year . "Чим вам запам'яталося подорож по Росії? Гарними жінками, червоною ікрою і великою кількістю Hyundai Solaris на дорогах". Звичайно, навряд чи іноземець включить цей автомобіль в число запам'ятовуються особливостей нашої країни, проте факт залишається фактом: Hyundai Solaris в Росії багато. Воно й не дивно, корейське авто доступно за ціною, надійно, не «ненажерливе" і з успіхом витримує як люту зиму, так і спекотне літо.

3. Європейський автомобіль року - Opel Astra

Журі European Car of the Year , що складається з автомобільних оглядачів з 23 країн, віддає перевагу відносно доступним авто. Лише одного разу за історію конкурсу, а вона ведеться з 1963 року, перемогу здобув суперкар. У 1978 році автомобілем року визнали Porsche 928.

Судді виділили Opel Astra з числа конкурентів за найкраще співвідношення ціни і якості. Компактний і в той же час просторий, 5-дверний сімейний хетчбек базується на новій модульній полегшеної платформі D2XX, спроектованої "Дженерал Моторс".

Кращий автомобіль Європи не тільки гарний зовні, але і функціональний "зсередини", завдяки складним спинок заднього сидіння. Ця опція "нарощує" обсяг багажника з 370 до 1235 літрів. А унікальна система Flex Floor дозволяє змінювати висоту підлоги багажного відсіку.

Для безпечної їзди авто оснащене як стандартними системами ABS, ESP, так і системами контролю сліпих зон і адаптивного головного освітлення.Остання підсвічує ту ділянку дороги, який потрібен в даний момент.

2. Автомобіль року в Америці - Honda Civic

Модель Honda Civic стала кращою за версією North American Car and Truck of the Year і взяла "золото" на престижному заході Detroit Auto Show 2016 року, обійшовши 40 інших претендентів.

Не так давно автомобіль був висміяний за свою низьку продуктивність і якість, в результаті чого Honda зробила Civic повний редизайн набагато раніше, ніж планувала. В результаті машина стала довшою, ширшою і нижче, а також отримала турбований варіант двигуна (174 кінських сил). Тепер її хвалять за плавність ходу і керованість плюс доступну ціну.

Все нові Civic були розроблені і зібрані в Північній Америці, що робить перемогу для американців ще солодше.

1. Автомобіль року в Японії - Mazda Roadster (Mazda MX-5)

В автоконкурсе Japan Car of the Year , який проводиться в Японії з 1980 року, беруть участь лише вітчизняні марки авто. Цього року журі, що складається з 65 журналістів, вручило головний приз дітищу компанії Mazda, в якому прекрасно все - від екстер'єру до пасивної безпеки.