Кращі молодіжні комедії на 2014 рік

Гарна комедія творить чудеса - вона допомагає скрасити самотній вечір, згуртувати різношерсту компанію, скоротати час в дорозі, а також підняти настрій в низці сірих буднів.

Найбільш іскрометні фільми зібрані в нашому сьогоднішньому десятці. Вони змусять посміхнутися навіть самого серйозного глядача. Отже, представляємо кращі молодіжні комедії на 2014 рік .

Опублікований більш актуальний список молодіжних комедій 18+.

Зміст:

  • 10. 21 і більше
  • 9. Я дуже збуджений
  • 8. Хай живе Франція!
  • 7. Париж за всяку ціну
  • 6. Швидше, ніж кролики
  • 5. Мальчишник: Частина III
  • 4. Я, знову я і мама
  • 3. Кадри
  • 2. Гра в правду
  • 1. Поради її батька

10. 21 і більше

Топ 10 комедій відкриває фільм сценаристів "Похмілля у Вегасі" Скотта Мура і Джона Лукаса. Сюжет розповість, як вечірка з нагоди 21-го дня народження перетворюється в захоплюючу пригоду.

9. Я дуже збуджений

Фільм іспанця Педро Альмодовара розповідає про те, як змінюється поведінка людини перед лицем небезпеки. Дія розгортається на борту терпить лихо аеробуса А340. У фільмі в сатиричній манері порушені і такі теми, як економічна криза в Європі.

8. Хай живе Франція!

Французька комедія розповідає про те, як 2 пастуха з вигаданої країни Табулістан направляються в Париж з зухвалою метою підірвати Ейфелеву вежу. Кращі молодіжні комедії - це не обов'язково алкоголь, вечірки і багато сексу.Ця сатирична комедія висміює і антидемократичні режими, і бюрократію, і навіть лікарські помилки.

7. Париж за всяку ціну

Дівчина з Марокко приїжджає до Франції і стає висхідною зіркою світу моди. Однак термін візи закінчується, і нещасна Майя повертається додому. У розпачі, що не відбулася француженка готова на все заради повернення в Париж.

6. Швидше, ніж кролики

Російська комедія рясніє пародіями на жанр хоррору. Творцями фільму є учасники "Квартету І". За сюжетом троє друзів після чергової бурхливої ​​вечірки прокидаються в незнайомому місці і відчайдушно намагаються з'ясувати, що сталося напередодні.

5. Мальчишник: Частина III

Продовження двох популярних комедій "Похмілля у Вегасі" і сиквела "Мальчишник II" обійдеться без предсвадебного парубочого. Однак друзів чекають не менш захоплюючі пригоди. "Частина III" оголошена заключній в трилогії.

4. Я, знову я і мама

Франко-бельгійська комедія розповідає історію Гійома, який настільки обожнює власну матір настільки, що починає у всьому її наслідувати. Природно, що дивні інтереси і поведінку молодої людини викликає здивування оточуючих
.

3. Кадри

Два колись вдалих комівояжера середніх років залишаються без роботи і влаштовуються на стажування в компанію "Google". Чи не обтяженим комп'ютерною грамотністю стажистам належить довести, що вони не поступаються в винахідливості більш просунутим конкурентам у боротьбі за омріяне місце роботи.

2. Гра в правду

В цій російській комедії зіграли Гоша Куценко, Костянтин Юшкевич, Ірина Апексимова, а також Дмитро Мар'яна. Троє колишніх однокурсників грають в правду, розкриваючи пікантні подробиці далекого минулого.

1. Поради її батька

Очолює десятку, в якій зібрані кращі комедії 2014 року, французький фільм режисера Ентоні Марсіано. П'ятдесятирічний Жильбер намагається розбудувати весілля своєї дочки, умовляючи потенційного зятя не повторювати помилок і не вплутуватися в багаторічну сімейну рутину. Удвох з не відбувся нареченим Жильбер пускається у всі тяжкі, активно надолужуючи згаяне за роки шлюбу.