Кращі серіали 2011-2012 року

В минулому році, ми познайомили відвідувачів з рейтингом найпопулярніших серіалів 2010-2011 року, в даний момент переваги глядачів кардинально помінялися, що призвело до значних змін в списку найкращих серіалів світу. Сьогоднішній топ з 10 серіалів складено не за критерієм популярності, а за кількістю голосів глядачів і індексу якості "IMDb", який все більше дозволяє виявити дійсно гідні шедеври кінематографу в лавині постійно випускаються серіалів.

Читайте актуальний Рейтинг найкращих серіалів 2012-2013 роки , список оновлений станом на 2013 рік.

Отже, кращими серіалами світу , на початок 2012 року стали:

Зміст:

  • 10. Чужий серед своїх
  • 9. Безстидники
  • 8. Підпільна імперія
  • 7. Спартак: Боги арени
  • 6. Форс-мажори
  • 5. Чорне дзеркало
  • 4. Шерлок
  • 3. Велика війна
  • 2. Абатство Даунтон
  • 1. Гра престолів

10. Чужий серед своїх

Без вести відсутній протягом 8 років солдат, повертається додому з Іраку, але стає об'єктом підозри ЦРУ. Його підозрюють в причетності до терористичних атак Америки.

IMDb: 8. 70

9. Безстидники

Серіал про багатодітну сім'ю, в якій ніхто не може всидіти на місці. Тому постійно хтось потрапляє в безглузді ситуації, але виходить з них з гумором.

IMDb: 8. 50

8. Підпільна імперія

Америка двадцятих років, 20 століття - епоха "Сухого закону", але самі підприємливі готові скористатися ситуацією і почати підпільну торгівлю в гонитві за прибутком.

IMDb: 8. 80

7. Спартак: Боги арени

Після смерті батька, Батіат бере вуздечки правління в свої руки і створює армію гладіаторів, щоб усіма силами вписати своє ім'я в історію. На шляху до цього, він не зупиниться ні перед якими труднощами.

IMDb: 8. 80

6. Форс-мажори

Майк Росс самостійно вчить основи юриспруденції, щоб використовувати в корисливих цілях, але після невдалої спроби продажу наркотиків, випадково потрапляє на краще адвокату в Нью-Йорку на співбесіду.

IMDb: 8. 90

5. Чорне дзеркало

У всіх сенсах найсучасніший серіал, тому що в ньому крізь "чорне дзеркало" відображається зміна нашої реальності, через необмежені потоки інформації, що стрімко розвиваються технології.

IMDb: 8. 40

4. Шерлок

Цей серіал не потрапив до трійки лідерів тільки тому, що включені оцінки за 2011 рік, однак після виходу серіалу на екрани в 2012 році, він зайняв першу сходинку і став кращим, на початок цього року.

IMDb: 9. 00

3. Велика війна

Трійку кращих серіалів світу з гордістю відкриває проект російського виробництва "Велика війна". Глядачі побачать всі найяскравіші і значущі події і битви Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р

IMDb: 9. 00

2. Абатство Даунтон

Йтиметься про наболілої теми успадкування родового маєтку і капіталу графської родини. Вся трагічність полягає в раптовому появі нікому не відомого далекого родича загиблого графа Грентема.

IMDb: 9. 00

1. Гра престолів

Безумовний лідер рейтингу, завдяки значному відриву. Серіал в стилі фентезі, наповнений пригодами і легендами не дасть вам розслабитися ні на секунду. Наростаюче напруження буде тягнути вас до перегляду наступної серії все сильніше і сильніше.

IMDb: 9. 40 Такий оновлений Топ десяти найкращих серіалів світу станом на 2012 рік. Радує що тепер в ньому є і проект російського виробництва.

Діліться враженнями в коментарях, нам важлива ваша думка!