Кращі сорти томатів на 2017 рік, відгуки експертів

Помідори - щедре джерело вітамінів А і С, а також антиоксиданту лікопіну, всі вони допомагають стимулювати імунну систему організму. Вирощувати кращі сорти томатів 2017 року вигідне завдяки високій врожайності - в середньому з куща можна отримати до десяти кілограм і більше.

А ще одна вагома причина вирощувати томати - їх аромат. Комерційні культури знімають з кущів незрілим для цілей транспортування і аромат при цьому неминуче страждає. Помідори, які ви вирощуєте самі, можуть бути зібрані абсолютно стиглими і будуть пахнути просто божественно.

Так як існує більше 7500 сортів томатів, вибір правильного сорту для вашої теплиці може бути складним завданням. Тим не менш, деякі сорти томатів розводять спеціально для вирощування в умовах теплиці та вони дають плоди протягом більш тривалого терміну, ніж інші різновиди.

Ми вивчили відгуки експертів про нові сорти помідорів, сприятливих для вирощування в 2017 році і вибрали кращі з них.

Зміст:

 • Кращі сорти томатів на 2017 рік для теплиць
  • 5. "Сан Голд"
  • 4. Супер світ 100
  • 3. "Біфштекс"
  • 2. "Чорний Крим"
  • 1. "Суперстейк"
 • Кращі сорти томатів для відкритого грунту Росії
  • 5. "Аліканте"
  • 4 . "Євгенія"
  • 3. "Кенігсберг Золотий"
  • 2. "Шері Леді"
  • 1. "Рома ВФ"

Кращі сорти томатів на 2017 рік для теплиць

5. "Сан Голд"

Кущ: індетермінатний

Відноситься до помідорів чері.Даний сорт має плоди оранжевого кольору із солодким смаком. Добре росте в закритих приміщеннях. Плоди готові до збору врожаю через 57 днів після висадки розсади.

4. Супер світ 100

Кущ: індетермінатний

Ще один тепличний сорт чері з апетитним кисло-солодким томатним смаком. Чому він входить в число кращих сортів томатів 2017 року? Відгуки експертів свідчать, що Супер світ 100 дуже родючий і в теплицях розростається до неймовірних розмірів, створюючи "томатні джунглі".

3. "Біфштекс"

Кущ: індетермінатний

Є одним з сортів томатів, які можна вирощувати як під плівкою, так і на відкритому повітрі. Томати цього сорту великі і можуть важити до 0. 4 кг. На жаль, "Біфштекс" потрібно до 90 днів для дозрівання і росте він при температурі від 18 до 29 градусів.

2. "Чорний Крим"

Кущ: індетермінатний

Плоди у цього різновиду томата менше, ніж у "біфштекс" і мають глибокий бордовий колір. "Чорний Крим" можна вирощувати в будь-якому куточку Росії, він невибагливий. Від посадки насіння до дозрівання плодів проходить 69-80 днів.

1. "Суперстейк"

Кущ: індетермінатний

Дає великі плоди, які можуть важити до 0. 8 кг. Гладкий зовнішній вигляд і соковита м'якоть роблять цей томат ідеальним кандидатом для салатів і бутербродів.

Кращі сорти томатів для відкритого грунту Росії

5. "Аліканте"

Кущ: індетермінатний

Середнього розміру, круглі, червоні помідори з тонкою шкіркою. Дуже смачні, стійкі до грибкових захворювань і прекрасно ростуть не тільки в РФ, але і у вологому кліматі Англії. Чудово підходять і в якості свіжої закуски і для консервування.

4. "Євгенія"

Кущ: детермінантний

З

асухоустойчівий сорт з короткими темно-зеленими листочками і щільними, гладкими плодами червоного кольору.Витримує погані погодні умови, стійкий до розтріскування. Дозріває за 100-105 діб.

3. " Кенігсберг Золотий"

Кущ: індетермінатний

Сорт був виведений сибірськими селекціонерами і пристосований до суворих умов вирощування. Оранжево-жовті, середнього розміру плоди ідеальні як для теплиці так і для відкритого грунту.

2. "Шері Леді"

Кущ: детермінантний.

болезнеустойчивость і простий у догляді сорт томата голландської селекції, який відмінно підходить для відкритого грунту. Червоні, м'ясисті плоди з блискучою шкіркою дуже красиво виглядають, виростають до 200 гр і мають насичений смак.

1. "Рома ВФ"

Кущ: детермінантний.

Помідор у вигляді сливи, з м'ясистою м'якоттю і майже без кісточок. Підходить для приготування соусів, кетчупу, томатного соку і супів. Цей сорт стійкий до хвороб і дуже плідний (13-15 кг з квадратного метра). Дозріває від 100 до 120 днів.

Порада: при догляді за помідорами не зрізайте листя або бічні пагони у кущів, тому що зрізані краю "кровоточать" і послаблюють рослина і, можливо, дозволять розвинутися ботрітіс. Розірвані вручну краю сохнуть швидше і безпечніше для рослини.