Кращі СПА-салони Москви - Рейтинг 2015 року

Москва по праву може вважатися не тільки столицею Росії, але і столицею спа-салонів і студій краси. Зараз їх послуги користуються величезною популярністю, і кожен місяць відкриваються все нові місця для підтримки і придбання краси і здоров'я. Деякі з них вважаються кращими, інші ж ще не набрали того числа відгуків, які допомогли б їм увійти в список найкращих спа-салонів Москви.

Зміст:

 • Рейтинг СПА-салонів Москви
  • Клуб краси Кардо Люкс
  • Спа-салон "Лакшмі"
  • Клініка косметології Beauty Trend
  • Салон Art of Spa < салон краси TBeauty
  • Рейтинг СПА-салонів Москви

Клуб краси Кардо Люкс

Майже всі відвідувачі оцінюють цей салон дуже високо. Кардо Люкс пропонує різні процедури, включаючи масажі, перукарські послуги і епіляцію. Матеріали, використовувані в салоні, тільки високої якості, а майстри є справжніми професіоналами. Клієнти завжди задоволені роботою.

Спа-салон "Лакшмі"

Пропонує будь-які косметичні послуги своїм клієнтам. Це мережа салонів, які розташовані в найзручніших місцях міста. Тут працюють тільки найкращі фахівці з Таїланду і Тунісу. Є банний комплекс, масажі та інші спа-процедури. Всі клієнти залишаються задоволені затишною атмосферою і якісними послугами. Позитивні оцінки дозволяють салону займати високі позиції в рейтингу спа-салонів Москви.

Клініка косметології Beauty Trend

Його рекомендують все відвідали салон. Beauty Trend пропонує послуги з проведення сеансів масажу, догляду за обличчям і тілом, манікюру, педикюру і багатьох інших процедур, які не залишили байдужим жодного клієнта. Крім того, це ще й клініка косметології, тому тут же можна отримати і консультації дерматологів та косметологів. Сертифікат в такий спа-салон Москви стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. До всього іншого, тут є послуга з проведення спа-процедур для двох. Вона користується величезним попитом, тому і присутній у багатьох подібних салонах.

Салон Art of Spa

Також пропонує послуги з проведення сеансів масажу, косметичні процедури, манікюр, ароматерапію, різні види обгортань і так далі. Приємна атмосфера, кваліфіковані майстри, які давно працюють в цьому спа-салоні і вважаються визнаними майстрами своєї справи, відрізняють його від багатьох інших.

Салон краси TBeauty

Сюди можна прийти на різні процедури: косметичні маски і перукарські послуги, обгортання і спа-процедури, нарощування вій та лікування волосся, і ще багато іншого. Досвідчені професіонали, прекрасне обслуговування і гнучка система знижок робить це салон популярним і затребуваним серед клієнтів.

Звичайно, в Москві існує величезна кількість спа-салонів, які в більшій або менше мірі користуються попитом, але перераховані студії краси займають серед них лідируючі позиції.