Кращі новинки бюджетних автомобільних відеореєстраторів, огляд

Зовсім недавно відеореєстратор був лише модним гаджетом в автомобілі, показником достатку і благополуччя автомобіліста, якимось предметом розкоші. Проте дорожня обстановка з кожним днем ​​ускладнюється: вимоги до водіїв посилюються, а суми штрафів піднімають до неймовірних цифр. Ці насторожуючі чинники призводять до того, що відеореєстратор швидко перетворюється з аксесуара в дуже необхідну річ. Сьогодні багато виробників пропонують досить недорогі новинки автомобільних відеореєстраторів, тому їх купівля вже перестала бути серйозною проблемою.

Відповідну модель завжди можна підібрати в різних цінових категоріях. Не можна описати недоліки і переваги всіх існуючих на ринку моделей в короткому огляді. Розглянемо лише найпопулярніші відеореєстратори бюджетного сегмента, представлені в 2015 році.

Автомобільні відеореєстратори до 3000 рублів

ProCam ZX3 - найбільш компактний пристрій серед своїх однокласників. Він оснащений WDR-камерою, кут огляду у якій становить 170 градусів, і внутрішньою пам'яттю в 16 Гб. Пристрій має такі функції, як:

 • датчик бокового і фронтального удару;
 • реєстратор GPS;
 • датчик руху (включає запис при попаданні в об'єктив камери переміщаються тел);
 • об'єктив, що має функцію нічної зйомки;
 • стеження за дорожньою розміткою.

Судячи з відгуків, цей відеореєстратор не дуже зручний в управлінні, але тільки в порівнянні з найбільш дорогими пристроями. Ціна такої моделі - від 2240 до 2380 рублів. ALPHA DVR-650 HD - має аналогічні функції, за винятком GPS-модуля, і має більш високу роздільну здатність камери (1440 × 1080). 1, 5-дюймовий кольоровий дисплей дозволяє переглядати записи, які не підключаючись до комп'ютера. Кут огляду камери - 160 градусів. Відеореєстратор добре підійде тим, хто цінує якісну панорамну зйомку. Ціна від 2630 до 2780 рублів.

Автомобільні відеореєстратори до 5000 рублів

Істотною відмінністю моделей, що потрапляють в цю цінову категорію, є здатність робити відеозаписи з найбільш високим дозволом (форматі Full HD). Такими, наприклад, є відеореєстратори Bluesonic BS-F002 і Cardinal S4.

Cardinal S4. Модель не перевантажена марними опціями; виробник залишив лише дійсно необхідні:

 • G-модуль;
 • вбудований датчик руху;
 • нічний об'єктив;
 • 2, 7-дюймовий дисплей;
 • датчик удару.

Модель виділяється стильним дизайном, однаково доречним для жіночого та чоловічого автомобіля. Серед своїх достоїнств більш часто відзначається виключно надійне і зручне кріплення пристрою. Гранична ціна такого відеореєстратора складає 5000 рублів. Інтернет-магазин RC-Shop пропонує купити відеореєстратор трохи дешевше, наприклад - карк Q4 LITE. Кут огляду камери у даній моделі - 120 градусів, а сам девайс оснащений 2-дюймовим монітором, завдяки якому можна переглядати записи на місці. При виникненні рухомого об'єкту вбудований детектор руху включає пристрій автоматично, що дуже корисно при використанні його на парковці.При ударі G-сенсор зберігає запис в пам'яті пристрою. Відеореєстратор володіє елегантним зовнішнім виглядом і високою надійністю. Ціна - 4555-5080 рублів.

Автомобільні відеореєстратори до 7000 рублів

В цих межах цінової категорії можна зустріти чимало багатофункціональних і цікавих моделей, які мають додатковими можливостями. Однією з таких моделей є DATAKAM G6-PRO. Маючи всі можливі опції, властиві більш дешевим моделям, DATAKAM G6-PRO відрізняється наявністю додаткових, серед яких:

 • трёхосевой датчик ударів;
 • вбудована широкосмугова GPS-антена;
 • захист файлів від перезапису;
 • блокування помилкового спрацьовування;
 • стабілізація зображення.

Внутрішня пам'ять представленого відеореєстратора складає 32 Гб. Цього більш ніж достатньо для безперервного запису подій самого тривалої подорожі. Ціна реєстратора не більше 6900 рублів. Підводячи підсумки, слід зазначити, що великий вибір автомобільних відеореєстраторів за досить доступною вартості дозволить вам підібрати максимально відповідний.

На сторінках Basetop. ru ви також можете ознайомитися з рейтингом відеореєстраторів 2015 року, до якого увійшли кращі моделі за відгуками користувачів.