Найкращі новорічні фільми для прекрасного настрою

Вже зараз багато людей відчувають наближення самого чарівного свята - Нового 2014 року. Позитивні моменти знаходяться в блискучому снігу, морозі, який кусає за щоки, в узорах на вікні і багато іншого. Але, ніщо так не нагородить прекрасним передноворічним настроєм, як хороші новорічні фільми.

Радянські новорічні фільми

В вільні вихідні або холодний зимовий вечір, можна закутатися в плед, взяти чашку чаю з коханою печивом, і поринути з головою в сюжет картини, яка пронизана добром, теплотою і позитивним настроєм. Для дорослого перегляду підійдуть фільми про Новий рік радянської кіностудії. Перш за все, можна ще раз переглянути "Іронію долі, або З легким паром" або "Чародії". Багатьма улюблений фільм "Карнавальна ніч" понесе спогадами в далекі часи, особливо, людей похилого віку. Варто зазначити, що радянські новорічні фільми - це найкращий подарунок на Новий рік, під час перегляду яких можна заряджати невичерпною енергією і дійсно повірити в те, що все буде добре!

Російські фільми про Новий рік

Інший категорією є російські фільми про Новий рік. Відмінним режисером-постановником таких фільмів можна назвати Оксану Байрак та багатьох інших талановитих людей. Для всіх будуть цікаві новорічні мелодрами, а також новорічні комедії. Вітчизняні кіностудії під час зйомок знаходять позитивні моменти абсолютно в усіх дрібницях і зимових явищах природи.Все прекрасне, що може трапитися напередодні новорічної ночі і в період підготовки до неї, переноситься на плівку, а після радує глядача і змушує повірити в диво! Новорічні історії настільки реальні, що їх хочеться дивитися знову і знову.

Зарубіжні різдвяні фільми для дітей і дорослих

Представникам молоді припадуть до душі зарубіжні фільми про Новий рік, які відрізняються своїм характером. В основному, новорічні та різдвяні комедії наскрізь пронизують цікавим специфічним гумором. Безумовно, багато картин не обходяться без любовної сюжетної лінії, яка підігріває запал до перегляду. За кордоном відзняті чудові новорічні фільми для дітей, наприклад, "Один вдома", "Санта Клаус" та інші.

Для того щоб дивитися новорічні фільми високої якості з цікавим і насиченим подіями сюжетом, рекомендується вибрати онлайн кінотеатр, який вже встиг зарекомендувати себе і заслужити довіру глядачів.