Кращі готелі Йошкар-Оли по співвідношенню ціна / якість

Сьогодні Йошкар-Ола - динамічно розвивається місто Поволжя. Тут проходить безліч заходів абсолютно різної тематичної спрямованості, масштаб яких часом досягає всеросійського рівня. Дуже змінився і зовнішній вигляд міста, що, безсумнівно, радує око. Благоустрій набережної, будівництво архітектурних об'єктів, реставрація пам'яток культури отримали особливий розвиток в останні роки.

Багато хто приїжджає в Йошкар-Олу не тільки з метою ознайомитися з історією та красою міста, але і в рамках своєї роботи. У відрядженнях тут бувають гості з усіх куточків Росії. Все частіше від них можна почути, що Червоний Місто схоже на "маленьку Венецію". Гуляючи по Набережній Брюгге, можна відзначити цю подібність. Тут розташовується і зменшена копія однієї з веж московського Кремля. Всього не перелічити - це потрібно бачити на власні очі. Тому останнім часом Йошкар-Ола стала одним з дуже цікавих міст для туристів.

Готелі у Києві

Здавалося б, в невеликому містечку небагато місць, де можна зупинитися. Але це лише перше і оманливе враження. Насправді, столиця Марій Ел пропонує широкий вибір готелів.


Ось найбільш популярні з них:

 1. Бутік-готель "Stone";
 2. "1-st Трейн";
 3. "Людовіко Моро";
 4. "Вірджинія";
 5. "Арабіка";
 6. "Барселона";
 7. "Еврика";
 8. "Турист";
 9. "Сайвер";
 10. "Глобус-хостел" та інші.

Послуги готелів

Всі вони відмінно підходять для проведення ділових зустрічей, веселого відпочинку з друзями або родиною, романтичних побачень. У кожному з цих готелів Ви точно знайдете комфортабельні номери від класу "Стандарт" до варіанту "Люкс" і доступ до Wi-fi-інтернету. Що стосується інших розваг, то не у всіх з них представлений власний розважальний центр.

Для максимального комфорту важливо, щоб готель перебувала максимально близько до центру, мала поруч транспортні розв'язки, торговельні центри і пам'ятки. Це відмінно заощаджує Ваш час і кошти для пересування. На жаль, але не всі з перерахованих вище готелів можуть похвалитися своїм розташуванням, лише одиниці розташовані в самому серці міста.

Бутік-готель "Stone" відповідає всім параметрам якості. Він має власний розважальним центром, в складі якого:

 • ресторан;
 • кафе "Тераса";
 • боулінг;
 • більярд;
 • 2 танцполу;
 • сауна.

Кожен з номерів має свій власний, відмінний один від одного дизайн. Розвинена інфраструктура навколо готелю дозволяє максимально швидко і зручно дістатися до будь-якої точки міста. Бутік-готель "Stone" - одна з найбільш знаменитих готелів міста Йошкар-Ола, і вона чекає гостей зі всієї Росії!

На сайті можна оформити заявку на проживання в номері. Хоч би яка була мета вашого прибуття, бутик-готель "Stone" створить для Вас найсприятливіші умови для роботи і відпочинку.