Кращий хостинг для комерційних сайтів, як вибрати

Для просування свого ресурсу мати якісний хостинг також важливо, як і дотримуватися інші фактори його оптимізації. Іноді веб-майстра цього незаслужено відводять другорядне місце або забувають про нього зовсім. Однак ненадійність обраної майданчика може зіграти з вами злий жарт. Існує, принаймні, чотири показники, за якими можна вибрати кращий хостинг для комерційних сайтів.

Радами за вибором надійної майданчики для сайту з нами поділилася хостинг компанія HostPro. ua, один з провідних хостинг-провайдерів України.

Зміст:

  • 1. Швидкість роботи сервера
  • 2. Високий uptime
  • 3. Географічне розташування
  • 4. Повідомлення
    • Висновок

1. Швидкість роботи сервера

Ми живемо в епоху швидкого інтернету і "громіздких" веб-ресурсів. Непорушна істина - найшвидші сайти ранжуються пошуковими системами краще за інших. Швидкість завантаження впливає як на поведінкові фактори, так і на рейтинг ресурсу в цілому. Кращий хостинг для сайту завжди має низький час відгуку на запит браузера користувача. І чим буде менше цей час, тим краще. Тому висока швидкість віддачі сервером контенту дуже важлива для SEO.

Це також стосується роботи DNS-сервера для доменного імені. Оскільки запит спочатку потрапляє на DNS-сервер, а потім вже йде на сервер вашого хостинг-провайдера. Краще якщо DNS-сервер буде в тій же мережі або на тому ж сервері, де знаходиться хостинг.

2. Високий uptime

Час від часу пошуковий робот заходить на сайт і шукає нові не проіндексовані сторінки. Якщо веб-сервер нестабільний (глючить, ламається), то є ймовірність, що старі сторінки сайту можуть зникнути з індексу пошукових систем, а нові залишаться непоміченими. В результаті сайт буде "випадати" на час з Мережі і це відіб'ється на рейтингу ресурсу в пошукових системах. Якісний хостинг працює безперебійно в будь-який час доби. Він повинен забезпечувати доступність вузлів мережі, близьку до 100%. На цьому точно не варто економити гроші, інакше вся інша робота по оптимізації буде безрезультатною.

3. Географічне розташування

Те, де знаходитися сервер, фізично впливає на швидкість віддачі контенту сайту користувачеві. А швидкість завантаження сторінки - це один з важливих елементів внутрішньої оптимізації сайту. Тому краще послуги платної хостинг компанії замовити в країні, в якій розташована цільова аудиторія ресурсу. Сервера деяких веб-хостерів знаходяться в США або в Європі, а це в свою чергу впливає на швидкість передачі даних. Їм потрібно обігнути всю планету, перш, ніж вони потраплять в браузер користувача.

Однак буває і так, що кращий хостинг сайтів знаходиться за кордоном. Перед тим як вибрати майданчик для свого ресурсу, потрібно проаналізувати його показники і параметри швидкодії. Зробити це можна за допомогою спеціальних ресурсів в Мережі.

4. Повідомлення

Хостинг-провайдери по-різному реагують на закінчення коштів на балансі своїх користувачів. Деякі можуть не попередити про кінець терміну послуги і безцеремонно відключити сайт. Або ж можуть один раз попередити, а потім у разі несплати відключити.Звичайно, розрахуватися за послуги платного хостингу потрібно вчасно, але лист може загубитися або власник з якихось причин (поїхав у відпустку, захворів, проблеми з ПК) не побачить його вчасно. Відключення негативно вплине на рейтинг, відвідуваність і репутацію сайту. Кращий хостинг для сайту завжди знайде кілька способів попередити свого клієнта про закінчення коштів на рахунку, і лише потім відключить сервер. Нормальні провайдери не поспішають відключати сервер. Крім повідомлення через e-mail, надсилають ще sms і чекають один-два тижні.

Висновок

Виходячи з вищезазначених чотирьох показників, можна зробити такий висновок. Якщо у вас серйозний бізнес, то шукати кращий безкоштовний хостинг навіть не варто. Швидкість віддачі сервером контенту і його безперебійна робота - ось найбільш важливі критерії оцінки хостингу. На безкоштовному хостингу хороших показників досягти неможливо. Але використання безкоштовного хостингу в некомерційних цілях може бути непоганим рішенням.