Кращий подарунок - гроші на кредитній подарункової карти

Отримувати подарунки люблять, без сумніву, все. Але вибір подарунка буває досить важким. Чим більше ви хочете догодити рідній людині, для якого вирушаєте купувати презент, тим складніше визначитися з вибором. Ви готові провести не одну годину в магазинах, судорожно шукаючи то, що може напевно сподобатися вашим близьким. Деякі з упевненістю стверджують, що найкращий подарунок - це гроші, але погодьтеся, вручати конверт, з вкладеними в нього купюрами, вже якось неактуально.

Оригінальне рішення пропонують банки. Так, ви можете зробити оригінальний і несподіваний сюрприз, якщо піднесете подарункову карту. Стати володарем такої карти дуже просто - ви просто купуєте "пластик" і кладете на нього стільки коштів, скільки збиралися подарувати.

Як придбати подарункову карту?

"Подарунковий пластик" вам запропонують не в будь-якому банку, та й умови покупки сильно розходяться в різних кредитних організаціях. У рідкісних випадках, щоб купити таку карту, вам потрібно прийти в банк, але найчастіше досить відвідати торгову точку, яка є партнером банку. До таких торгових точок відносяться магазини, туристичні агенції та навіть автомийки. Ще один спосіб придбати карту - зайти на відповідний сайт і замовити її там. Таку послугу пропонує, наприклад, банк "Російський стандарт". Але якщо ви вирішили купити карту в Ощадбанку, то вирушайте в салони "Євротел".Якщо вам необхідно кращу пропозицію банку в конкретному місті, скористайтеся зручним сервісом Порівняй. ру. Наприклад ви можете пошукати подарункові кредитні карти в Оренбурзі або будь-якому іншому місті.

"Одноразова" карта

На жаль, як платіжний інструмент дану карту можна розглядати досить умовно. Використовуючи її, наприклад, ви не зможете знімати готівку або поповнювати рахунок - тільки розплачуватися за товари або послуги в звичайних торгових точках або інтернет-магазинах. Причому вичерпати грошовий ліміт ви повинні будете протягом року, інакше втратите всі наявні на карті кошти. Однак деякі банки відкривають великі можливості своїм клієнтам. Так, ФіаБанк дозволяє переводити потрібні вам суми грошових коштів. До іншим недоліків подарункового пластика відноситься і те, що в разі втрати картки, ви не зможете її заблокувати або оформити знову.

Що потрібно?

Купуючи подарункову карту, візьміть з собою посвідчення особи (правда, найнадійніший банк Росії - Ощадбанк, наприклад, цього не вимагає). Написавши заяву і поповнивши рахунок карти енної сумою в межах 1000 - 15 000 р. , Ви повинні сплатити комісію в розмірі 50-100р.

Кредитний "пластик" в подарунок

Іноді і сам банк робить подібні подарунки своїм клієнтам, правда дар цей не безплатна, адже такі карти є кредитними. У цих випадках банк надає вам карту і доступ до її засобам, наприклад в якості додаткової послуги при оформленні споживчого кредиту на будь-якої товар. Трапляється, що банк надсилає вам таку карту поштою в подарунок. Однак не поспішайте радіти. Краще вивчити рейтинг кредитних карт 2016 року, найвигідніші кредитки представлені саме там.Пам'ятайте, витрачаючи кошти з даної карти, ви все-таки користуєтеся позикою, який потрібно буде повертати.