Кращий безкоштовний хостинг, рейтинг провайдерів 2014 року

Початківці творці сайтів часто не готові віддавати значну суму коштів на оплату хостингу. Ще не відомо, як буде рости і розвиватися проект, можна спробувати розмістити свою сторінку безкоштовно.

Наш огляд безкоштовних хостингів включає список провайдерів, які пропонують максимальні можливості на безоплатній основі. Звичайно, такий варіант має свої нюанси - техпідтримка активно не вирішувати проблеми сайту, сторінка може на довгі години стати неактивною під час технічних робіт. Однак кращий безкоштовний хостинг - це можливість потренуватися і дати відмінний старт новому сайту. А значить, пора вивчати рейтинг провайдерів 2014 року .

Зміст:

  • 6. Ayola. net
  • 5. Free. 1gb. ru
  • 4. Free. beget. ru
  • 3. Ucoz. ru
  • 2. Sitescopy. ru
  • 1. Hostinger. ru

6. Ayola. net

Відкриває рейтинг безкоштовних хостингів 2014 року Ayola. net. Провайдер пропонує 250 Мб на диску і безкоштовний домен третього рівня, необмежений трафік, PHP 5 і GDLib, MySQL, поштовий ящик, цілодобовий FTP доступ. Реєстрація в системі Ayola. net займає 1 хвилину.

5. Free. 1gb. ru

Провайдер пропонує безкоштовно хостинг об'ємом 1 Гб. Користувачеві доступні три поштові скриньки, POP3 / SMTP, цілодобова технічна підтримка, а також ім'я сайту в домені. RU безкоштовно, при цьому реєстрація імені проводиться на провайдера, а при переході згодом на платний хостинг передається користувачеві у власність.

4. Free. beget. ru

Вибираючи найкращий безкоштовний хостинг для сайту, необхідно звертати увагу на обсяг пам'яті для сайту, технічну підтримку, надійність провайдера. По кожній з позицій хостинг від BeGet виглядає дуже привабливо - 1 000 Мб місця, необмежений трафік, технічна підтримка, FTP доступ, MySQL, PHP, Zend, Python 2. 7, phpMyAdmin.

3. Ucoz. ru

Популярний провайдер безкоштовного хостингу пропонує необмежений простір для сайту. Спочатку сторінка отримує 400 Мб, однак дисковий простір зростає разом з відвідуваністю. Для створення сайту є 250 шаблонів, домен третього рівня надається безкоштовно.

2. Sitescopy. ru

Провайдер, що входить в Топ кращих, пропонує 10 000 Мб дискового простору, 5 баз даних MySQL 5, PHP 5. 2-5. 4, поштовий ящик, безкоштовні субдомени, конструктор сайтів. За залучення рефералів на хостинг провайдер пропонує подарункові купони, а також знижки на платний хостинг.

1. Hostinger. ru

Згідно відгуками інтернет-аудиторії, провайдер надає кращий безкоштовний хостинг без реклами . Користувач отримує 2 Гб на диску, 100 Гб трафіку, PHP і MySQL. На сайті не потрібно розміщувати жодних рекламних банерів і спливаючих вікон. Для створення сайту на Hostinger. ru можна використовувати безкоштовний конструктор, що включає 100 шаблонів.