Кращі махові вудлища, рейтинг 2017 року

Гарне махове вудилище має бути легким і міцним , щоб його можна було закидати безліч разів без зусиль. Саме такі моделі і представлені в нашому рейтингу махових вудилищ 2017 року. Всі вони користуються заслуженою популярністю у рибалок і отримали позитивні відгуки на профільних сайтах і форумах.

Інші рейтинги рибальської серії:

 • Фідерні вудилища
 • Коропові вудилища
 • Болонські вудилища

Зміст:

 • 10. Black Hole River Hunter
 • 9. Kaida Fortexa Spark
 • 8. Shimano Catana BX TE 2-500
 • 7. Norstream Holiday
 • 6. Daiwa Powermesh
 • 5. Волжанка Модерн
 • 4. Sabaneev Evolution
 • 3. Black Hole Galaxy
 • 2. Milo Relix 2000
 • 1. Tica Triumph Carbon

10. Black Hole River Hunter

Середня ціна - 3 300 руб.

Одне з кращих бюджетних махових вудилищ, призначене для початківців рибалок. Виконано з графіту, міцне, з середньо-швидким ладом. Правда, може здатися важкуватими.

9. Kaida Fortexa Spark

Середня вартість - 4 900 руб.

Непогане китайське вудилище за бюджетною ціною, зірок з неба не хапає, але свою ціну відпрацьовує на 100%. Строй надшвидкий, тому краще використовувати оснастку від 3 м

Мінус: через невелику вартість вудилища можливий шлюб, тому радимо уважно оглянути його при покупці.

8. Shimano Catana BX TE 2-500

Усереднена ціна - 5 486 руб.

Карбонове вудилище дуже легке, практично не відчувається в руці. Найкраще ця вудка показує себе на лові уклейок і дрібної плотви. Через дуже м'якого ладу форсоване виведення риби 250-300 г практично неможливо.

7. Norstream Holiday

Усереднена вартість - 3 240 руб.

Дешевий і якісний варіант для риболовлі. Вудилище добре збалансоване, легке, при довжині в 7 м вага 270 г, при довжині в 5 - 200 м Призначено для лову невеликої риби вагою 1 - 1. 5 кг з використанням легкого оснащення. Правда, доведеться трохи допив її на коліні - кінчик вершинки краще додатково зміцнити клеєм і обмотати ниткою. Але при невеликій ціні це не недолік.

6. Daiwa Powermesh

Ціна, в середньому - 4 446 руб.

Міцна, посилістая, добре збалансована, досить жорстка вудка. При цьому жорсткість не заважає ввезенню невеликих приманок. Комель може здатися трохи товстувата моделлю, але невелика ціна викупає цей недолік.

5. Волжанка Модерн

Вартість, в середньому - 2 344 руб.

На п'ятому місці в рейтингу кращих махових вудилищ знаходиться легка, пластична телескопічна модель хорошої якості. Їй дуже зручно підсікати рибу, так як мах виходить легкий і різкий. Відмінна чутливість при виведенні. При цьому високий запас міцності робить "Волжанку Модерн" одним з кращих пропозицій в своєму ціновому діапазоні.

4. Sabaneev Evolution

В середньому, можна купити за 11 240 руб.

Продовжують огляд махових вудилищ лінійка потужних і жорстких моделей, що користуються заслуженою популярністю у пострадянських рибалок. Міцні і жорсткі вудилища зберігають спортивний дух "італійських" вудок. Відмінно підійдуть для використання важких і середньо снастей, без проблем осилять велику рибу, також можлива ловля на мормишку з боковим кивком.

3. Black Hole Galaxy

В середньому, можна придбати за - 5 520 руб.

А ось вудилища цієї серії від Black Hole, на відміну від десятого місця рейтингу кращих махових вудилищ завдовжки 7 метрів, знайшли свій шлях до серця рибалок.Виготовлене з міцного високомодульного графіту уділо передбачає ловлю риби до 3 кг. При загальній жорсткості модель відрізняється м'яким хлистом - спочатку він може здатися занадто тонким, але на воді творить справжні чудеса.

2. Milo Relix 2000

Середня ціна - 9 500 руб.

Одне з найпопулярніших махових вудилищ завдяки відмінному співвідношенню ціна / якість. Через малого діаметра бланка і викликаної цим легкості ловити цієї вудкою - одне задоволення. Строй відмінний, прекрасна балансування, проблем з виведенням немає. Правда, через легкість можуть виникнути проблеми при управлінні оснащенням при сильному вітрі. Призначена для риби вагою до 2 кг (коропа - до 1 кг).

1. Tica Triumph Carbon

Середня вартість - 2087 руб.

Практично вся серія Triumph від TICA ніжно улюблена пострадянськими рибалками. Широка варіативність лінійок дозволяє підібрати вудку точно під свої потреби, при цьому вудилища відрізняються прекрасним тестом, міцністю і пружністю. Вудилище виконано з високомодульного графіту, лад швидкий, хлист гнучкий. При цьому запасні частини для нього можна дістати без проблем, що важливо. В цілому конкурентів по співвідношенню ціна / якість практично не має.