Кращі дитячі санаторії Росії

Санаторне лікування дозволяє вирішити проблеми з Лор-органами, опорно-руховим апаратом, серцево-судинної та нервової системами. Тому педіатри часто рекомендують батькам відпочивати з дітьми саме в санаторіях з хорошу лікувальну базу.

Сьогодні ми представляємо підбірку, до якої увійшли кращі дитячі санаторії Росії . У цьому Топ-7 перераховані тільки ті оздоровниці, які мають у своєму розпорядженні всі необхідні умови для прийому і ефективного оздоровлення дітей від 2 до 18 років.

Зміст:

  • 7. "Прикордонник", Крим, Лівадія
  • 6. "Заполяр'ї", Сочі
  • 5. "ДіЛуч", Анапа
  • 4. "Червона талка ", Геленджик
  • 3." Озеро Біле ", Підмосков'ї, Шатурський район
  • 2." Біла Русь ", Туапсе
  • 1." Сосновий гай ", Кисловодськ

7." Прикордонник ", Крим , Лівадія

Санаторій розташований по сусідству з чудовим Лівадійською палацовим комплексом. "Прикордонник" спеціалізується на лікуванні захворювань серця і судин, а також дихальної та нервової системи, ЛОР-органів. На пляж від санаторію доставляє безкоштовний трансфер.

6. "Заполяр'ї", Сочі

В санаторії створені всі умови для комфортного оздоровчого відпочинку з дітьми - дитячий клуб з активною командою аніматорів, відкритий і критий дитячий басейн, а також аквапарк. Профіль санаторію - лікування опорно-рухового апарату, захворювань нервової, а також серцево-судинної систем. Пацієнтам санаторію є лікування на курорті "Мацеста" - щодня туди курсують безкоштовні автобуси.

5. "ДіЛуч", Анапа

Санаторій недавно відзначив 90-річний ювілей, що свідчить про наявність величезного досвіду в лікуванні самих маленьких відпочиваючих. ДіЛуч спеціалізується на захворюваннях органів дихання, кісткової і м'язової системи, а також нервової, серцевої і судинної систем. Лікування надається дітям з дворічного віку.

4. "Червона Талка", Геленджик

Профіль санаторію - лікування захворювань ендокринної, нервової та кістково-м'язової систем. В санаторії є всі умови для перебування з дітьми - аніматори, дитячий басейн, ігрові майданчики.

3. "Озеро Біле", Підмосков'ї, Шатурський район

Профіль санаторію - кардіологія і неврологія. Крім діагностики та лікування для дітей в санаторії є ігровий майданчик, дитяче кафе, ігрова кімната. На озері є човнова станція, взимку пропонується прокат ледянок, санок, лиж.

2. "Біла Русь", Туапсе

Санаторій пропонує програми, спрямовані на оздоровлення дітей від 7 до 15 років. На території є дитячий табір, соляні камери, грязелікарня, фітобар, закритий і відкритий басейни.

1. "Сосновий гай", Кисловодськ

Оздоровниця працює цілий рік і приймає дітей від 4 років як з батьками, так і невеликими групами під керівництвом вихователів. Протягом навчального року в "Сосновій гаю" діє середня школа. Профіль санаторію - хвороби серцево-судинної, а також бронхолегеневої систем.