Кращі коропові вудилища, рейтинг 2017 року

Коропове вудлище відрізняється великою дистанцією закидання - до 150-170 метрів і важкої оснащенням (100-150 грам). При гарній клювання воно дає рибалці хороший шанс перемогти в боротьбі з сильною здобиччю. Однак через величезного розмаїття моделей вибрати краще коропове вудилище не так-то легко. У цьому вам допоможе наш рейтинг, в якому вудилища відібрані по оптимальному співвідношенню ціни і якості.

Інші рейтинги рибальської серії:

 • Фідерні вудилища
 • Болонські вудилища
 • Махові вудлища

Зміст:

 • 10. Fox Warrior
 • 9. Jaxon Black Arrow Carp
 • 8. Salmo Diamond Carp
 • 7. Mikado Amberlite Medium Carp
 • 6. Волжанка Сазан
 • 5. Daiwa Windcast Rod
 • 4. Sportex Z Carp
 • 3. Catapult Spod
 • 2. Sonik SKS
 • 1. Banax Helicon Carp
  • Як вибрати гарне коропове вудилище

10. Fox Warrior

Середня вартість - 7 199 руб.

Дуже непогана лінійка по не дуже високою ціною. У ній присутні як маркери, так і Господь. Лінійка Warrior S - надлегка. Ціну виробник вирішив скоротити за рахунок відсутності зовнішніх прикрас, що ніяк не вплинуло на якість. Лінійка Fox Warrior CTS спеціально розроблена для Росії, і відрізняється збільшеною дальністю закидання.

9. Jaxon Black Arrow Carp

Середня ціна - 2000 руб.

Серія Black Arrow від польської компанії Jaxon - результат розвитку серій Cantara і Harmony, тільки в більш витонченому і технологічному варіанті. Тричастинне і найдешевше коропове вудилище відрізняється підвищеною міцністю через виготовлення з композитних матеріалів.

8. Salmo Diamond Carp

Усереднена вартість - 2 588 руб.

Латвійська трьохколінна вудка за бюджетною ціною (для своїх розмірів досить легка). У неї достатня жорсткість і достатня посилістость, лад бланка середній.

7. Mikado Amberlite Medium Carp

Усереднена ціна - 4 107 руб.

Трисекційне міцне вудилище з композитного матеріалу, з пружною вершинкою і невеликим прогином бланка. Строй середньо-швидкий.

6. Волжанка Сазан

Вартість, в середньому - 2 348 руб.

Одне з кращих коропових вудилищ в рейтингу призначене для берегового лову з годівницею або важким тягарем до 200 м Потужна, надійна модель з вуглеволокна з надшвидким ладом і хорошою балансуванням. Висока міцність дозволяє недбале поводження без остраху зламати або пошкодити. Однак декому може здатися важкуватим, а тонкі шнури використовувати з ним неможливо.

5. Daiwa Windcast Rod

Ціна, в середньому - 6 250 руб.

При середньої цінової категорії вудлище має дуже непоганими робочими якостями, що зробило його популярним на пострадянському ринку. Досить універсальне, їм можна працювати в різних умовах, при цьому закид точний і рибу виводити зручно.

4. Sportex Z Carp

В магазинах коштує, в середньому 27 720 руб.

Незважаючи на високий тест (3, 75lb.), Вудилище дуже комфортне, з широким хватом, закид точний і строгий. Вудилище немов складається з двох різних бланків - при невеликому навантаженні поводиться як параболічні, але при більш високій стає жорстким і потужним. Виведення зручне, риба відчувається добре, управляти їй легко. Приємне доповнення: десятирічна гарантія. Можна сказати, що це одне з кращих коропових вудилищ. Але не найкраще з-за високої вартості.

3. Catapult Spod

Продається, в середньому, за 10 850 руб.

двосекційний вудилище німецького виробництва, зроблене з вуглецевих волокон. Строй полупараболіческій, шість кілець, перше - діаметром в півсантиметра, що робить його потужним закормочним вудилищем і допомагає збільшити дальність закидання. Вудилище легке і практично не викликає втоми навіть при тривалій риболовлі. Як і інші вудилища цієї серії, відрізняється широким хватом, що зручно для рибалок будь-якого зростання.

2. Sonik SKS

Пропонується, в середньому, за 8 945 руб.

Міцне і легке коропове вудилище з вуглецевих волокон гарантує високу точність і дальність закидання при мінімумі зусиль. Строй хоч і параболічний, але швидко повертається після кидка, відмінний баланс. Для своєї цінової категорії одне з кращих. Правда, все вищесказане відноситься до корейського виробництва, що не до китайського.

1. Banax Helicon Carp

Середня вартість - 3 920 руб.

Очолює рейтинг коропових вудилищ 2017 року дуже міцна і при цьому легка трехчастная модель з високомодульного графіту. Принцип стикування колін put over надає вудилища відмінну балансування, посилістость і точність закидання. Гумова рукоять не дозволяє руці ковзати, а котушка безвідмовна і практично не вбиває. У лінійці нараховується чотири моделі, що відрізняються по довжині і потужності тесту.

Як вибрати гарне коропове вудилище