Кращі камерофони 2014 року, рейтинг

В голосуванні за кращі камерофони 2014 року за версією Рунета, взяли участь близько 60 000 відвідувачів. У рейтинг увійшли апарати, що дозволяють робити знімки відмінної якості, а також знімати якісне відео у високій роздільній здатності.

Ми пропонуємо Вашій увазі підсумковий рейтинг камерофонів, в якому представлені топ-6 переможців голосування.

Примітно, що переможець цієї номінації, став одним з найкращих флагманів 2014 року, зайнявши там також перший рядок рейтингу!

Зміст:

  • 6. Oppo N3
  • 5. Samsung Galaxy K Zoom
  • 4. Nokia Lumia 830
  • 3. LG G3
  • 2. Apple iPhone 6 Plus
  • 1. Sony Xperia Z3

6. Oppo N3

Кращий китайський камерофон має унікальну поворотну камеру. Причому, встановлювати об'єктив у фронтальне або тилове положення можна вручну і за допомогою моторизованого приводу. Привід дозволяє вести панорамну зйомку відмінної якості в автоматичному режимі.

В камері Oppo N3 є датчик зображення від OmniVision формату 1/2, 3 дюймів, а також об'єктив Schneider Kreuznach. Дозвіл камери - 16 МП, відео - 4К. Причому, пікселі досягають розміру 1, 34 мкм.

5. Samsung Galaxy K Zoom

Наступний претендент на звання "кращий камерофон 2014 року" за своєю функціональністю може навіть змагатися з професійною камерою. Навіть при низькому освітленні світлочутливий 20, 7-мегапіксельний BSI CMOS сенсор камери, оснащений зворотним підсвічуванням, забезпечує прекрасно експоновані знімки.

Відеозйомка в K Zoom доступна в форматі Full HD 1080 / 60p.А для моментальної активації камери передбачений режим Instant Camera Mode, що переводить смартфон із сплячого режиму відразу в режим зйомки.

4. Nokia Lumia 830

Камерофон має оптику від Zeiss з системою з 6 лінз, а також технологію Pure View. Дозвіл камери Lumia 830 - 10 МП. Високоякісну відеозйомку забезпечує технологія Rich Recording, а також 3 мікрофони, дозвіл Full HD відео - 1080р.

Фронтальна камера дозволяє записувати відео з роздільною здатністю HD.

3. LG G3

Камера цього апарату має лазерний автофокус, що дозволяє робити відмінні знімки в будь-яких умовах. Подвійний світлодіодний спалах виручає при зйомці в приміщенні і при низькій освітленості. При цьому природність кольорів забезпечується світлодіодами різного відтінку.

Щоб зробити знімок, достатньо лише доторкнутися до екрана LG G3 в будь-якому місці. Фронтальна камера отримала збільшений фотосенсор і вбудовану інтелектуальну спалах.

2. Apple iPhone 6 Plus

Екран камерофона від Apple має діагональ 5, 5 дюйма. Восьмимегапіксельна камера iSight має пікселі 1, 5 мікрона і діафрагму? / 2. 2.

Відео можна знімати в HD - режимі з роздільною здатністю 1080p частотою 60 кадрів / с, в уповільненому режимі 720р з частотою 240 кадрів / с, а також в режимі покадрового зйомки.

1. Sony Xperia Z3

Найкращий камерофон може робити відмінні знімки навіть під водою. Апарат має дві камери - з дозволом 20, 7 МП і 2, 2 МП.

Основна камера оснащена об'єктивом GLens з фокусною відстанню в 27 мм, а також діафрагмою F2, 0.

Програмне забезпечення камерофона перетворює фотозйомку в захоплюючий процес. Наприклад, режим Info-eye поставляє контекстну інформацію про об'єкт в кадрі за допомогою технології доповненої реальності. А в режимі Timeshift burst камера Xperia Z3 за 2 секунди до натискання спуску затвора зробить до 61 знімка, з яких можна вибрати кращий.