Кращі бренди цукерок з Фінляндії

І дорослі, і діти люблять солодощі. З усіх кондитерських виробів на особливу увагу заслуговують цукерки, їх батьківщиною вважається стародавній Єгипет. Саме в цій країні були знайдені перші рецепти приготування.

В даний час ласощі виготовляють у всіх країнах світу. При цьому фінський шоколад вважається одним з найкращих після дорогого Бельгійського, тому смачні цукерки з Фінляндії користуються чималою популярністю.

Фіни знають багато секретів виготовлення шоколаду. Саме тому солодощі, зроблені в цій країні, мають масу переваг:

  • Цукерки притаманний неповторний смак і аромат.
  • Кондитерські вироби мають незмінною здатністю покращувати настрій.
  • Фінська продукція виготовляється з цільного молока і високоякісних інгредієнтів.
  • Ласощі благотворно впливають на роботу організму.

На сьогоднішній момент в Фінляндії придумано безліч варіантів цукерок. Випускаються і солодкі, і кислі, і солоні ласощі. Їм притаманний оригінальний смак, адже фіни поєднують такі добавки, які на перший погляд здаються непоєднуваними.

Читайте наш список найсолодших країн світу.

Які бренди фінських цукерок вважаються кращими

Хороші цукерки з Фінляндії можуть послужити відмінним подарунком для родичів і друзів. На жаль, ці солодощі дуже складно знайти в російських супермаркетах. Єдиний вихід - придбати фінські солодощі через інтернет-магазин. При їх виборі варто особливу увагу звернути на продукцію наступних компаній: Fazer, Panda і Brunberg .

Fazer

Ласощі, що випускаються фабрикою Fazer, дуже популярні. Компанія існує вже не один десяток років. В асортименті продукції, що випускається є серія Fazer Magic. У неї входять солодощі з гіркого шоколаду з різними смачними начинками.

Panda

Другий за популярністю кондитерський бренд - Panda. Продукцію цієї фабрики розпізнати легко, адже кожну упаковку прикрашає забавний чорно-біле ведмежа. Під брендом Panda випускаються солодощі зі всілякими начинками. Особливо популярні цукерки з лікером.

Brunberg

Ще одна відома кондитерська фабрика Фінляндії - Brunberg. Найпопулярнішою її продукцією є суфле в шоколаді, які виготовляються зі смаком брусниці, журавлини, полуниці, ванілі і кави. Попитом користуються і цукерки типу ірису - тоффі Alku.

На закінчення варто відзначити, що солодощі - це унікальний продукт, здатний подарувати масу позитивних емоцій. Смачні цукерки з Фінляндії є незвичайними і дуже якісними, їх обов'язково варто спробувати всім ласунам.