Кращі партнерські програми для монетизації сайту

Партнерські програми-це кращий спосіб заробітку на своєму сайті, з оплатою за кліки, перегляди або дії. Якщо у вас є сайт з мінімальною відвідуваністю, ви вже можете спробувати його монетизувати в одній або декількох з них.

Сьогодні я представляю вам 5 кращих партнерських програм , які допомагають найбільш вигідно монетизувати ваш ресурс. Всі з представлених партнерок перевірені на особистому досвіді і показали себе тільки з кращого боку. Ми не будемо розподіляти їх по місцях, оскільки не можна виділити кращі або гірші з них, для кожного сайту все індивідуально, тому пробуйте, експериментуйте і підвищуйте свій дохід!

Зміст:

  • 5. Miralinks - найкраща біржа статей Рунета
  • 4. Gogetlinks - найкраща біржа посилань
  • 3. Pay-Click - найкраща тізерна партнерка
  • 2. Google Adsense - найкраща система контекстної реклами в світі
  • 1. Рекламна мережа Яндекса - найкраща партнерська програма в Росії

5. Miralinks - найкраща біржа статей Рунета

Розміщуйте статті рекламодавців на своєму сайті і отримуйте за це гроші. Таким чином ви не тільки заробляєте на розміщенні статей, а й наповнюєте свій ресурс контентом, який в кінцевому рахунку принесе трафік. Частину зароблених грошей ви можете витрачати на просування свого сайту всі в тому ж Miralinks, шляхом розміщення статей з посиланнями на інших майданчиках.

В систему приминаються сайти віком від 6 місяців і з ТИЦ> = 10.

4. Gogetlinks - найкраща біржа посилань

Gogetlinks це проста і зручна система заробітку на сайті, шляхом розміщення контекстних посилань і заміток. Ваш дохід залежить тільки від вас, чим частіше ви будете публікувати нові матеріали на сайті, тим більше посилань зможете поставити, при цьому не заспамлівая ресурс і отримуючи дохід. В системі дуже багато рекламодавців, тому дефіциту заявок практично не буває.

Немає певних вимог до майданчиків, однак модерацію пройти нелегко, враховується безліч SEO факторів.

3. Pay-Click - найкраща тізерна партнерка

Створіть тизерний блок реклами будь-якого кольору і розміру, розмістіть в потрібному місці свого сайту і отримуйте по 2 рубля за кожен клік користувача з росії і по 1 рублю за клік користувачів з СНД. На мою думку, Pay-Click найбільш вигідна тізерна мережу з доступних в Росії. Краще неї мабуть тільки Lady-Cash, але спеціалізується вона на сайтах з жіночою аудиторією.

Вимоги до сайтів: переважно пошуковий трафік, від 150 унікальних відвідувачів на добу.

2. Google Adsense - найкраща система контекстної реклами в світі

Мабуть найвигідніша і доступна партнерська програма по розмішені контекстних оголошень і банерів. Величезна кількість форматів і розмірів рекламних блоків, які можна доречно вписати в дизайн будь-якого сайту. Високі ціни за кліки (до декількох доларів за 1 клік) і відсутність вимог до сайтів, роблять цю партнерську програму кращою не тільки в Росії, але і у всьому світі. Щоб почати заробляти з Adsense, досить зареєструватися, отримати і встановити рекламний код. Робот автоматично проведе модерацію вашого сайту, якщо він не порушує правила розміщення, які до речі обов'язково варто прочитати перед початком роботи з системою.

1. Рекламна мережа Яндекса - найкраща партнерська програма в Росії

Рекламна мережа Яндекса (РМЯ) дозволяє веб-майстрам заробляти на контекстній рекламі як безпосередньо, так і через Центри обслуговування партнерів (ЦОП). Кращий ЦОП Яндекса це безумовно Profit-Partner. Найвища якість обслуговування, допомога в установці та налаштування рекламного блоку, цілодобова система технічної підтримки, безліч бонусів і подарунків для партнерів - все це дозволяє вам заробляти на своєму сайті все більше і більше.

Таким чином ми сьогодні висвітлили своєрідний рейтинг кращих партнерських програм які дозволять максимально заробити на сайті.