Рейтинг пароварок 2012 року - готуй швидко і смачно!

Їжа повинна бути не тільки смачною, але й корисною! І тільки приготування страв на пару дозволяє зберегти їх насичений аромат, запах, весь комплекс вітамінів і мікроелементів. Задумалися, як вибрати пароварку ? Наш рейтинг пароварок підкаже, які моделі користуються найбільшою популярністю в 2012 році.

Зміст:

  • 10. Tefal VS 4003.
  • 9. Tefal VC 1014.
  • 8. Panasonic SR-TMH10 - мультиварка.
  • 7. Braun FS 20.
  • 6. Cuckoo CRP-A1010 - мультиварка.
  • 5. Moulinex CE 4000 - мультиварка.
  • 4. Cuckoo CMC-HE1054 - мультиварка.
  • 3. DEX DMС50 - мультиварка.
  • 2. Panasonic SR-TMH18 - мультиварка.
  • 1. DEX DMС60 - мультиварка.

10. Tefal VS 4003.

Основна причина 10 місця - висока вартість і невелика кількість функцій. Однак в той же самий час це потужна пароварка (1800 Вт), яка легко впорається з приготуванням декількох страв одночасно. Загальна місткість - 10 л, кількість чаш - 3, при цьому виробник укомплектував модель 2-мя піддонами для приготування страв в соусі і маринаді.

9. Tefal VC 1014.

"Молодший брат" попередньої моделі, який відрізняється меншою потужністю і ємністю, проте радує більш комфортною вартістю. Потужність - 900 Вт, загальний обсяг - 6 л. До того ж на відміну від Tefal VS 4003 дана модель укомплектована механічним таймером. Яка пароварка краще , однозначно сказати не можна: перша буде незамінною при приготуванні великих обсягів їжі, а друга цілком задовольнить потреби невеликої сім'ї.

8. Panasonic SR-TMH10 - мультиварка.

Функціональна пароварка з гордою назвою "мультиварка". Обсяг каструлі - 2, 5 л, потужність - 490 Вт. Крім функції варіння на пару, "чудо-горщик" вміє гасити, варити, смажити і навіть піч. Популярності моделі сприяли середній ціновий діапазон і вдалі технічні характеристики. Ідеально підходить для невеликої сім'ї.

7. Braun FS 20.

Якщо порівнювати вартість учасниць нашого рейтингу, Braun FS 20 - це найбільш прийнятний варіант. Однак, що примітно, це не відбилося на надійності моделі. Стабільна робота, простота в обігу і відповідна потужність (850 Вт) роблять її незамінною помічницею для більшості господинь. Обсяг - 6, 2 л, кількість чаш - 2, є окрема чаша для рису (2 л).

6. Cuckoo CRP-A1010 - мультиварка.

Мультиварка із загальним обсягом 4. 1 л і потужністю - 1100 Вт. Ідеальний варіант для великої родини, яка бажає урізноманітнити свій раціон і при цьому заощадити час на приготування страв. Дивують такі якості, як 3D нагрів, режим »ВАРКА ТУРБО», що обертається сопло для виходу пара, 5-ти шарове покриття чаші з мармуровим напиленням. Висока ціна та висока якість ... може, такий продукт ви шукали?

5. Moulinex CE 4000 - мультиварка.

Moulinex CE 4000: обсяг - 6 л, потужність - 1000 Вт, функція "скороварки", корпус з нержавіючої сталі і гарантія надійності від виробника. У вас велика сім'я і мало часу готувати? Вибір очевидний, і це 5-тий номер нашого рейтингу!

4. Cuckoo CMC-HE1054 - мультиварка.

Модель CMC-HE1054 (об'єм чаші - 4. 1 л, потужність - 1400 Вт), так само як і CRP-A1010, не перестає користуватися увагою споживачів. Це кращі пароварки даного бренду, які радують такими додатковими функціями, як голосовий гід і режим відстрочки приготування.До того ж кнопки з опуклими точками Брайля враховують інтереси людей зі слабким зором.

3. DEX DMС50 - мультиварка.

Досить висока популярність серед господинь пояснюється великим набором функцій і невисокою вартістю. Привертають великий обсяг - 4 л, а також прийнятна потужність - 980 Вт. Список програм: приготування на пару, гасіння, томління, підігрів, кип'ятіння, рис експрес, спагетті експрес, спагетті, рис, жарка і випічка.

2. Panasonic SR-TMH18 - мультиварка.

Після покупки даної моделі виникає тільки одне питання: "Як без неї взагалі можна було готувати?" У вас є пральна машина? Ви б стали зараз прати руками? Ні? Тоді чому ви тільки вибираєте пароварку, а не є її щасливим володарем? Модель Panasonic SR-TMH18 з легкістю візьме на себе приготування їжі навіть у великій родині: обсяг каструлі - 4, 5 л, потужність - 670 Вт.

1. DEX DMС60 - мультиварка.

Ви мрієте про функціональну і недорогий пароварці? Ви її знайшли - вона займає перше місце в нашому рейтингу. Серед її достоїнств знаходяться: 11 програм автоприготування, таймер автоматичного вимкнення та відстрочки старту, парові кошики з нержавіючої сталі, об'єм - 4 л і потужність - 980 Вт.