Російські комедії 2015-2016, список кращих фільмів

Якщо ви хочете розслабитися і повеселитися, спостерігаючи за простими і кумедними історіями, ми пропонуємо вам кращі російські комедії 2015-2016 роки . Список найкращих був складений на основі оцінок користувачів популярного сервісу КиноПоиск.

Зміст:

  • 10. "Кінець прекрасної епохи" (2015)
  • 9. "Про Любов" (2015)
  • 8. "День виборів 2" (2015)
  • 7. "Овечка Доллі була зла і рано померла "(2015)
  • 6." п'ятниця "(2016)
  • 5." Без кордонів "(2015)
  • 4." Привид "(2015)
  • 3." голоси великої країни "(2016)
  • 2." По небу босоніж "(2015)
  • 1." Коробка "(2015)

10. "Кінець прекрасної епохи" (2015)

Режисер фільму Станіслав Говорухін, а це означає, що глядач не буде розчарований ні сюжетом, ні підбором акторів. Добротне кіно про застійної брежнєвської епохи, про дисидентство і політизованою життя в СРСР. Можливо, він не припаде до смаку тим, хто чекає від комедії драйву, іскрометного гумору і яскравих сцен. "Кінець прекрасної епохи" знятий в чорно-білому кольорі і він більше атмосферне, ніж веселий.

9. "Про Любов" (2015)

На питання про те, що ж таке любов, кожна людина відповість по-різному. Ось і герої цієї картини показують різну любов. Або, швидше за те, що вони приймають за любов. Для кого-то вона в косплей аніме-персонажів, для кого-то - в красі, для кого-то - в російській душі. При цьому фільму вдається не скотитися в слізну мелодраму, і залишитися динамічним, веселим і легким.

8. "День виборів 2" (2015)

Іронічний політичний памфлет з приємним гумором і старими знайомими - Квартетом І.У фільмі є і нечисті на руку прокурори, і меркантильні політики - реалізм, який близький і зрозумілий всім, хто живе в Росії.

7. "Овечка Доллі була зла і рано померла" (2015)

Іноді науковий експеримент призводить до несподіваних результатів. Ось Микита, скромний студент-фізик з МІФІ, потрапляє в минуле (80-ті роки двадцятого століття) і зустрічає там не тільки молодих батьків, але і свою любов. І все б добре, тільки Микита в минулому починає швидко старіти. Майбутнє наполегливо кличе назад. Цей фільм добре дивитися разом зі старшими родичами, які зі світлим смутком згадають часи СРСР.

6. "П'ятниця" (2016)

Куди ж кращі російські комедії та без усіма улюбленої п'ятниці? У цей чарівний день (точніше вечір після роботи) мільйонер може стати офіціантом, офісний службовець - зіркою вечірки, а хтось буде шукати кенгуру в лісах Підмосков'я. А потім настане суббота ...

5. "Без кордонів" (2015)

Добра, легка і часом ностальгічна комедія з декількома сюжетними лініями. По суті, це 4 короткометражки в одній кінострічці: історія футболіста, любовний роман літніх людей (їх грають Інна Чурикова і Олег Басилашвілі), відносини батька і сина і історія двох друзів, які на спір знайомляться з дівчатами.

4. "Привид" (2015)

Доля-лиходійка: вчора ти успішний авіаконструктор і кумир жінок, а сьогодні - привид, і бачить тебе тільки затюканий матір'ю і однокласниками школяр. І є лише 7 днів на те, щоб завершити справу всього життя - підняти в повітря літак ЮГ-1, новітню модель у вітчизняній авіації. До речі в списку кращих російських фільмів 2015-2016 року, комедія займає почесне місце.

3. "Голоси великої країни" (2016)

Історія про те, що відбувається з учасниками популярного телешоу після того, як гасне світло софітів.Глядачі почують улюблені пісні минулих років в красивій сучасному аранжуванні.

2. "По небу босоніж" (2015)

Ви любите танці і пісні у фільмах? Ні, не тільки індійські "Джиммі, Джиммі, ача, ача", а красиві, що запам'ятовуються танці і пісні, яких в міру? Тоді подивіться романтичну трагікомедію "По небу босоніж" (перший масштабний кавказький кінопроект) і отримаєте задоволення. Красиві види Північного Кавказу в картині служать фоном для яскравих і світлих почуттів молодих людей - Бита і Капели.

1. "Коробка" (2015)

Тема спорту - рідкісний гість у російських комедіях 2015-2016 роки. Список найкращих фільмів цього жанру очолила історія про трьох друзів, захоплених дворовим футболом. Їх світ - це футбольна коробка, територія, на якій грають тільки свої. Але одного разу маленькій команді довелося зіткнутися з іншою компанією, і влаштувати турнір, ставка в якій вже більше, ніж коробка. У цьому фільмі немає пафосу і навмисного патріотизму. Просто молодим глядачам на прикладі взаємин героїв покажуть, що добре, а що підло, як поступати по-чоловічому, а як не потрібно.