Справжні ліки при раку і гепатиті: досягнення ізраїльської медицини

Справжні ліки при раку і гепатиті: досягнення ізраїльської медицини

В даний час в загальній структурі смертності одне з лідируючих місць займають злоякісні захворювання. Це обумовлено безліччю причин, серед яких нераціональне харчування, складна екологічна обстановка, вплив хімічних і фізичних канцерогенів. Інша проблема сучасної медицини - широке поширення інфекційних уражень печінки (гепатитів), також має певний зв'язок з онкологічними процесами. Хронічне запалення печінкової тканини вірусної природи (особливо при гепатитах В і С) може привести до появи злоякісної пухлини. Крім того, при погіршенні функції органу, пошкодженого вірусом, порушується синтез білків, що беруть участь в захисних реакціях, що веде до зниження імунного захисту та підвищення ймовірності розвитку раку.

Хоча є безліч схем боротьби як з онкологічними захворюваннями, так і з гепатитами, багато хто з них мають масу недоліків, серед яких складність реалізації, важкі побічні явища і висока вартість.Ізраїльська компанія IMED-TOUR не тільки займається організацією всього спектра послуг в області медичного туризму, але і надає можливість замовлення та доставки з будь-якої країни світу якісних лікувальних препаратів. Зокрема, в арсеналі фірми є справжні ліки при раку і гепатиті, що відрізняються високою ефективністю і безпекою для пацієнта.

Хіміотерапія раку

Хоча "золотим стандартом" лікування онкологічних захворювань є хірургічний метод, який полягає в повному видаленні всіх злоякісних клітин з організму пацієнта, він не завжди здійснимо. У деяких ситуаціях пухлина буває неможливо механічно усунути через її положення (висока ймовірність пошкодження життєво важливих структур). В інших випадках ракові клітини не мають певної локалізації (наприклад, при лейкозі - злоякісних ураженнях крові). Тоді операція замінюється або доповнюється іншими методами, серед яких - променева і хіміотерапія.

Хіміотерапія - введення в організм хворого речовин, які вибірково діють на злоякісні клітини і ведуть до їх знищення шляхом безпосереднього руйнування або придушення розмноження. Однак практично всі препарати даної групи мають негативний вплив і на здорові клітини, що викликає важкі побічні ефекти: пригнічення кровотворення, випадання волосся, нудоту, запаморочення та ін.

Вдавшись до послуг медичного туроператора IMED-TOUR, можна придбати сучасні протиракові препарати, поєднують в собі виражений протипухлинний ефект з мінімальними негативними явищами. Серед цих коштів можна виділити:

 • Темодал (темозоломід) - препарат, що пригнічує ріст новоутворень головного мозку.
 • Авастин (бевацизумаб) - комплекс моноклональних антитіл, що вражають судини пухлини, що веде до регресії первинного новоутворення і його метастазів.
 • Іпілімумаб, кейтруда (пембролізумаб), мекініст (траметініб) - дієві засоби для лікування прогресуючої та метастатичної меланоми.
 • Кселода 500 (капецитабин) - речовина, вибірково активізуються в клітинах новоутворення і практично не впливає на здорові тканини.
 • Герцептин - ще один препарат на основі моноклональних антитіл, застосовуваний в хіміотерапії онкозахворювань молочної залози.
 • Зітіга - засіб, що знижує в організмі концентрацію тестостерону, що позитивно впливає при раку передміхурової залози.

Деякі препарати ефективні в самостійному вигляді, інші вдало доповнюють "класичну" хіміотерапію.

Терапія гепатитів

При вірусних гепатитах В і С, які нерідко призводять до печінкової недостатності або виникнення первинного раку печінки, ізраїльська медицина за допомогою компанії IMED-TOUR може запропонувати сучасні препарати:

 • Intron A (Interferon alfa-2b) , який має високу противірусну активність.
 • Харвоні, який блокує розмноження вірусу типу С.
 • Даклінза (даклатасвір) - потужне і безпечний засіб для терапії гепатиту С.

Способи придбання препаратів

За допомогою компанії IMED-TOUR можливе придбання і доставка ліків і мед . препаратів багатьма зручними для пацієнта способами:

 • за допомогою кур'єра;
 • експрес-поштою;
 • самостійний вивіз з Ізраїлю після комплексного обстеження;
 • пересилання на підставі кваліфікованої консультації, отриманої за межами Ізраїлю.

При виборі будь-якого шляху отримання лікарського засобу компанія IMED-TOUR гарантує надійність і високу швидкість поставки оригінального препарату.